Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Beşiktaşa Şok Haber
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:12:18
Beşiktaşa Şok Haber

Beşiktaş Takımı’ın Portekizli starı Manuel Fernandes, yaşadığı sakatlık nedeni ile cuma akşamı oynanabilir olan Eskişehirspor Takımı maçında da forma giyemeyecek. Tedavi için bugün ülkesi Portekiz’e gitmiş olan star futbolcunun, Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Cuma akşamı oynanabilir Beşiktaş Takımı – Eskişehirspor Takımı mücadelesında da forma giyemeyeceği öğrenildi.İLK YARIYI KAPATABİLİRPortekiz’deki checklerinden sonra siyah-beyazlı kulübe gelecek […]

Besiktasa-Sok-Haber Beşiktaş Takımı’ın Portekizli starı Manuel Fernandes, yaşadığı sakatlık nedeni ile cuma akşamı oynanabilir olan Eskişehirspor Takımı maçında da forma giyemeyecek.
Tedavi için bugün ülkesi Portekiz’e gitmiş olan star futbolcunun, Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında Cuma akşamı oynanabilir Beşiktaş Takımı – Eskişehirspor Takımı mücadelesında da forma giyemeyeceği öğrenildi.İLK YARIYI KAPATABİLİRPortekiz’deki checklerinden sonra siyah-beyazlı kulübe gelecek ayrınntılı rapor doğrultusunda Manuel Fernandes’in sezonun ilk yarısını kapatabileceği öğrenildi..Beşiktaş Kulüp [r] doktoru İsmail Başöz, Fernandes’in Eskişehirspor Takımı’a karşı oynama ihtimalinin düşük olduğunu söyled i. Başöz, Fernandes’in sakatlığı ve tedavi süreci hakkında şunları söyledi: “Fernandes Portekiz’e giderek, kendi doktoru tarafından da konrtolden geçmek rica etti. Bu akşam ilk checkleri yapılacak. Yarın da bir televizyon dizi teste tabi tutulacak. şimdi Eskişehirspor Takımı maçında oynaması çok düşük bir ihtimal şeklinde gözüküyor. Fernandes’in televizyon dizindeki ağrılar tahmini 1 aydır var. Daha önce birtakım maçlarda oynayabildi. faka t Orduspor Takımı’a karşı forma giyemedi. Sakatlığı hafta hafta değerlendirilecek bir sakatlık. Yeni hafta başında kendisini muayene edeceğiz ve son hali hakkında karar vereceğiz.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz