Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Beşiktaş Gökhan Süzeni Transfer Etti
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 5 Ocak 2013 - 22:59:07
Beşiktaş Gökhan Süzeni Transfer Etti

Transfer çalışmalarını sürden Beşiktaş ilk bombayı patlattı. Siyah-Beyazlılar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un 25 yaşındaki sol beki Gökhan Süzen’i 3,5 yıllığına renklerine kattı. Galatasaray’ın da transfer etmek istediği Gökhan Süzen konusunda anlaşma sağlayan Beşiktaş’ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a 1 milyon 100 bin Euro bonservis ücreti ödeyeceği belirtildi. Dün İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Çağatay Kalkancı ile masaya oturan […]

Besiktas-Gokhan-Suzeni-Transfer-EttiTransfer çalışmalarını sürden Beşiktaş ilk bombayı patlattı. Siyah-Beyazlılar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un 25 yaşındaki sol beki Gökhan Süzen’i 3,5 yıllığına renklerine kattı. Galatasaray’ın da transfer etmek istediği Gökhan Süzen konusunda anlaşma sağlayan Beşiktaş’ın İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a 1 milyon 100 bin Euro bonservis ücreti ödeyeceği belirtildi. Dün İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Çağatay Kalkancı ile masaya oturan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın kalan küçük pürüzleri de halletikten sonra el sıkıştıkları ifade edildi.

Takas gündeme gelmedi

Başkan Çağatay Kalkancı, Gökhan için dün akşam itibarıyla Beşiktaş Kulübü ile anlaşmaya vardıklarını ifade ederek, “Gökhan Süzen’in transferi konusunda başkan Fikret Orman ile anlaştık ve ’hayırlı olsun’ dedik. Pazartesi günü işlemleri halledeceğiz. Ondan sonra da Gökhan Süzen Beşiktaş forması giyecek gibi gözüküyor. Tabii Beşiktaş ile oyuncu nasıl anlaştı, ne yaptı? Bu konuyu bilmiyorum” diye konuştu. Gökhan Süzen’in transferi karşılığında Siyah Beyazlı kulüpten 1.1 milyon Euro alacaklarını kaydeden Kalkancı, “Bunun haricinde takas veya kiralık oyuncu seçeneği yok” ifadelerini kullandı. Beşiktaş, sezon başında da Gökhan Süzen’i almak için girişimlerde bulunmuş, ancak kadrosunda yer alan Emre Özkan’ın bu oyuncuya karşılık İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a gitmeyi kabul etmemesi nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz