Beren Saat Kenan Doğulu Öpüşme Görüntüleri İzle
Gönderen: admin Tarih: 9 Oca, 2013 At 06:37 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Beren-Saat-Kenan-Dogulu-Opusme-Goruntuleri-izleBeren Saat ile Kenan Doğulu, önceki akşam gözlerini birbirlerinden alamadı.

Beren Saat ile Kenan Doğulu, önceki akşam soluğu Kanyon’da aldı. Aşklarıyla magazin gündemine yerleşen çift, Gina’da yemek yedi.Ardından Brad Pitt’in rol aldığı “Kibarca Öldürmek” filmini seyreden ikilinin, birbirlerine olan aşkı gözlerinden okunuyordu. AŞK BAŞKA İŞ BAŞKABu arada geçtiğimiz ay Kenan Doğulu ile Beren Saat arasında ilginç bir reddediş yaşandığı iddia edildi. Öğrenilene göre Beren Saat Kenan Doğulu’nun iş teklifini reddetti.
Reklam Alanı
. “İLİŞKİYİ REKLAMA ÇEVİRMEYE GEREK YOK”İddiaya göre Saat, sevgilisinin teklifini “İlişkiyi böyle şeylerle reklama çevirmeye gerek yok. Oynamak istemiyorum” diyerek reddetti. Doğulu, çekimlerini şimdilik rafa kaldırdı.Doğulu çekimleri iptal etti ancak çiftin arasına bu konuda soğukluk girdiği iddia ediliyor. Kenan Doğulu’nun önümüzdeki günlerde bu konuda nasıl bir karara varacağı belli olacak.

MALKOÇOĞLU DA ASTORİA’DAYDI

Bu arada Bir dönem Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Burak Özçivit sevgilisi Ceylan Çapa ile birlikte Astoria’da Cem Yılmaz’ın filmine gitti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • beren saat mert fırat öpüşme

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>