Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Belediye Onu Halka Şikayet Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 20 Ağustos 2013 - 08:20:10
Belediye Onu Halka Şikayet Etti

Belediye onu halka şikayet etti…Vatandaş kendi arazisine gelen yola dava açtı, belediye vatandaşı halka şikayet etti.Milas ilçesine bağlı Ören beldesinde belediyenin yola döşediği parkelerin kendi arazisinde olduğunu söyleye-rek yargıya başvuran vatandaş mahkemeyi kazanınca, yolu eski haline getirdi ve mahkeme kararını duyuran bir levha dikti… Milas ilçesine bağlı Ören beldesindeki Kakmış mevkinde bin 700 mkarelik alan […]

Belediye-Onu-Halka-Sikayet-EttiBelediye onu halka şikayet etti…
Vatandaş kendi arazisine gelen yola dava açtı, belediye vatandaşı halka şikayet etti.
Milas ilçesine bağlı Ören beldesinde belediyenin yola döşediği parkelerin kendi arazisinde olduğunu söyleye-rek yargıya başvuran vatandaş mahkemeyi kazanınca, yolu eski haline getirdi ve mahkeme kararını duyuran bir levha dikti…

Milas ilçesine bağlı Ören beldesindeki Kakmış mevkinde bin 700 mkarelik alan içerisinde yaya ve araç yolu [r] bulunan arsa mahkemelik oldu. Alanın 700 mkaresi içerisinde bulunan parkelerin kendi arazisinde bulundu ğunı ileri süren müşteki Güler Erdoğru, belediyeyi mahkemeye verdi.

Davaya bakan mahkeme, özel arazinin de yer aldı ğı alanın ya eski haline getirilmesini ya da bilirkişi raporu ile 510 bin lira şeklinde saptanan bedelin hak sahibine ödenmesi gerektiğine hükmetti. Kararın arkasından davacı Erdoğru, Ören Belediyesi banka hesaplarına haciz koydurdu.

Ören Belediye Başkanı Kazım Turan, mahkeme kararı gereğince yolun eski haline getirilmesi için talimat verdi. Yoldaki parkeler belediye ekiplerince sökülerek, eski haline getirildi.

halk yeni parke döşenen yolun eski haline getirilmesine anlam veremeyince Turan, mahkeme kararını, yola eklenen bir levha ile duyurdu. ayrıca, arazi sahibi de alanı araç ve yaya trafiğine kapatmak maksadı ile duvar ördü.

Turan, sürecin sonuçlanmasının ardından, belediyeye ait arazinin de kararın içerisinde değerlendirilerek bedelin 510 bin lira şeklinde saptan-dığini, bu nede n le davacının talebiyle belediye hesaplarına haciz koydurulduğunu söyled i.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz