Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bayram Tatilinin Bilançosu Çok Ağır Oldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:18:40
Bayram Tatilinin Bilançosu Çok Ağır Oldu

Bayram öncesinde yapılan uyarılara ve alınan bütü n önlemlere rağmen 4.5 günlük tatilde trafik kazalarında bilanço yine ağır oldu. Bu bayram tatilinde bugün saat 17.00’ye kadar olan kazalarda 62 şa-hıs öldü, 251 şa-hıs de yaralandı. Tatilin başladığı arife günü olan 7 Ağustos çarşamba günü Konya, Balıkesir, Kastamonu, Sakarya, Muğla, Adana, Kastamonu, Gaziantep, Muğla ili ve […]

Bayram-Tatilinin-Bilancosu-Cok-Agir-Oldu Bayram öncesinde yapılan uyarılara ve alınan bütü n önlemlere rağmen 4.5 günlük tatilde trafik kazalarında bilanço yine ağır oldu. Bu bayram tatilinde bugün saat 17.00’ye kadar olan kazalarda 62 şa-hıs öldü, 251 şa-hıs de yaralandı.
Tatilin başladığı arife günü olan 7 Ağustos çarşamba günü Konya, Balıkesir, Kastamonu, Sakarya, Muğla, Adana, Kastamonu, Gaziantep, Muğla ili ve Antalya’daki kazalarda 9 şa-hıs yaşamını yitirdi, 54 şa-hıs de yaralandı.Ramazan bayramının 1. günü olan 8 Ağustos Perşembe günü Tekirdağ, Kırıkkale, Eskişehir, cik, Yozgat, Ordu’daki kazalarda 13 [r] şa-hıs yaşamını kaybederken, 64 şa-hıs de yaralandı.Bayramın ikinci gününde trafik kazaları can almaya devam etti. 9 Ağustos Cuma günü İzmir, Antalya, Çorum, Bursa, Kırıkkale, Tekirdağ, Gaziantep, Çanakkale, cik, Yozgat, Hakkari, Kahramanmaraş, Uşak’taki kazalarda 16 şa-hıs öldü, 48 şa-hıs de yaralandı.Bayramın son günü 10 Ağustos Cumartesi günü Adıyaman, Amasya, Bursa, Denizli, Muğla, Bolu, Samsun, Sakarya, Tekirdağ, Konya, Batman’daki kazalarda 18 şa-hıs yaşamını kaybederken, yaralanan 40 şa-hıs de çeşitli hastanelere kaldırıldı.Bayramın bitmesi arkasından pazartesi günü işlerinin başında olmak arzulayan binlerce aile son iki gündür yollara dökülürken, özellikle İstanbul ili yolunda trafik adım adım ilerleyebildi. 4.5 günlük tatilin son günü olan 11 Ağustos Pazar günü saat 17.00’ye kadar olan kazalarda ise 6 şa-hıs öldü, 38 şa-hıs de yaralandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz