FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Başkan Adayları Erdoğanın Önüne Geliyor
Başkan Adayları Erdoğanın Önüne Geliyor

AKP, mahal-li seçim çalışmalarını büyük ölçüde bitirdi. il ve ilçelerde yapılan anket sonuçları Başbakan Erdoğan’a sunulacak.Yerel seçim hazırlıklarını sürdüren AK Parti, 81 il ve ilçelerde adayları belirlemek üzere anket çalışması yaptı. halka ‘Kimi başkan görmek istersiniz’ sorusunu yönelten iktidar partisinin, yakında birtakım adayları açıklayacağı belirtiliyor.Yerel seçim hazırlıklarına sü-rat veren AKP’de birtakım adaylar az zaman içerisinde açıklanacak. […]

Baskan-Adaylari-Erdoganin-Onune-GeliyorAKP, mahal-li seçim çalışmalarını büyük ölçüde bitirdi. il ve ilçelerde yapılan anket sonuçları Başbakan Erdoğan’a sunulacak.
Yerel seçim hazırlıklarını sürdüren AK Parti, 81 il ve ilçelerde adayları belirlemek üzere anket çalışması yaptı. halka ‘Kimi başkan görmek istersiniz’ sorusunu yönelten iktidar partisinin, yakında birtakım adayları açıklayacağı belirtiliyor.Yerel seçim hazırlıklarına sü-rat veren AKP’de birtakım adaylar az zaman içerisinde açıklanacak. Parti kaynaklarından alınan bilgilere göre, 30 [r] büyükşehir ve ötek i il ve ilçe merkezleri olmak üzere 81 ilde anket çalışması yapan AKP mevcut başkanlarının performansını ölçtü.Hangi ismi istersiniz sorusuBir de anket çalışması hazırlayan parti teşkilatı, vatandaşa “Hangi başkanı görmek istiyorsunuz?” diye sordu. Alınan cevaplar ise aday belirlemede kriter kabul edilecek.81 il ve bütü n ilçe merkezlerinde anket çalışması yapan AKP, mevcut belediye başkanlarının performansını ve vatandaş tarafından ne derece kabullenildiğini ölçtü. Star’ın haberine göre; yapılan anket çalışmalarından çıkan sonuçların Başbakan Erdoğan’a sunulması bekleniyor.Düzenlenen anket çalışması ile ayrıyetten vatandaşa “Büyükşehir belediye başkanı, il belediye başkanı, ilçe belediye başkanı şeklinde kimi görmek istiyorsunuz?” soruları yöneltildi. Alınan cevaplar ise adayların belirlenmesinde ehemmiyetli bir kriter şeklinde kabul edilecek. Mevcut belediye başkanlarının performansı ve vatandaşa yöneltilen sorular ışığında alınan neti-ce ve mahal-li Yönetimler Başkanlığı’nın çalışmaları sonrası Alınan veriler Başbakan Erdoğan’a sunulacak.Farklı analiz sistemiMYK ve MKYK toplantılarının arkasından Erdoğan’ın inceleyeceği raporlar sonrası ise hemen adayların belirlenmesi ve kamuoyuna açıklanması kısmına geçilecek. AKP mahal-li Yönetimler Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar tek yönlü değil en az hata için deği-şik analizler şeklinde yapılıyor. Hangi adayın hangi şehre uygun olacağı konusunda da önemli analizler yapan AKP’nin birtakım illerden başlayarak adayların açıklanması işlemine geçeceği bildiril-di. Öte yandan, Ankara ili ve İstanbul ili için ismi geçen birtakım bakanların üç dönem kuralından dolayı belediyelere kaydırılması söz konusu olabileceğinden kabinede de değişikliklere gidilmesi kaçınılmaz gözüküyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz