Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başbakanı Ağlatan Mektup
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:53:27
Başbakanı Ağlatan Mektup

Başbakanı ağlatan mektup…Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Mısır için ağladı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Esma için göz yaşı döktü. Esad’ı da eleştiren Erdoğan, “Beşar denilen bu adam, babasının yaptığı zulmü 3’e, 4’e katlamış vaziyette” diye konuş-tu.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir TVprogramına katılarak gündeme dairaçıklamalarda tespit edil-di. Başbakan Erdoğan programında sonunda Mısır’da yaşamını kaybeden Esma için yazılan mektup […]

Basbakani-Aglatan-MektupBaşbakanı ağlatan mektup…
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Mısır için ağladı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Esma için göz yaşı döktü. Esad’ı da eleştiren Erdoğan, “Beşar denilen bu adam, babasının yaptığı zulmü 3’e, 4’e katlamış vaziyette” diye konuş-tu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir TVprogramına katılarak gündeme dairaçıklamalarda tespit edil-di. Başbakan Erdoğan programında sonunda Mısır’da yaşamını kaybeden Esma için yazılan mektup okunurken gözyaşlarını tutamadı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir TVprogramına katılarak gündeme dairaçıklamalarda tespit edil-di. Programda, Müslüman Kardeşler Teşkilatı liderlerinden Muhammed el-Bilteci’nin Mısır’daki olay iler esnasında [r] ölen kızı Esma’ya yazdığı veda mektubunu dinleyen Başbakan Erdoğan, gözyaşlarını tutamadı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan daha sonra sözlerini şöyle devam ettirdi:“Benzer şeyleri ben yaşadım. Esma’ya el-Bilteci tabii bu mektubu yazarken, o ifadelerde adeta ben de çocuklarımı gördüm. Bir de onun Esma’nın cenaze namazını kıldıramayışı ve bir de tabii şu olgunluk ve geleceğe bakıştaki ölüm ötesi dünyayı okuyuşu beni önemli manada duygulandırdı. Tabii şehadet oldukça çok deği-şik birşey. Esma hayata doymadan, ama o şehadet makamına koştu. O duruşun, babasının duruşu, inanıyorum ki dünyadaki pek çok islam dünyasındaki ülkelere Allahın izniyle ders olur. Gençlerimize ders olur, örnek olur. Baba evlat ilişkisinde bizler için örnek olur. Ben şimdi başbakan değilim, sadece bir vatandaş Tayyip şeklinde bu ifadeleri kullanıyorum.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz