Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Başbakan Erdoğandan Önemli Açıklamalar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:59:49
Başbakan Erdoğandan Önemli Açıklamalar

Başbakan Erdoğandan önemli açıklamalar…Türkiye’nin ilk ve tek sıra dışı haber aktüalite programı uçuk Özel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlıyor.Türkiye ve dünyada yaşanan olay iler, gündemdeki son gelişmeler Turgay Güler’in moderatörlüğünde Gazeteci Yusuf Ziya Cömert ve Ahmet Kekeç’in soruları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın değerlendirmeleri ile uçuk Özel’de ekrana geliyor. Turgay Güler, Ahmet Kekeç ve Yusuf Ziya […]

Basbakan-Erdogandan-Onemli-AciklamalarBaşbakan Erdoğandan önemli açıklamalar…
Türkiye’nin ilk ve tek sıra dışı haber aktüalite programı uçuk Özel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlıyor.
Türkiye ve dünyada yaşanan olay iler, gündemdeki son gelişmeler Turgay Güler’in moderatörlüğünde Gazeteci Yusuf Ziya Cömert ve Ahmet Kekeç’in soruları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın değerlendirmeleri ile uçuk Özel’de ekrana geliyor.

Turgay Güler, Ahmet Kekeç ve Yusuf Ziya Cömert soruyor, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan canlı [r] şeklinde yayımda cevaplıyor. Turgay Güler’in moderatörlüğünü üstlendiği Sıradışı, özel bir programla ekrana geliyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ve dünya gündemine damgasını vuran olay ilerı uçuk Özel’de değerlendirecek. Gezi Parkı olay ilerı, Mısır’da yaşanan katliam, çözüm sürecinde yaşanan gelişmeler, yeni anayasal düzenlemeler, Ergenekon davası kapsamında müebbet hapis cezası alan komutanların durumları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın izahatları ile Sıradışı’nda irdelenecek. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı olay ilerı esnasında gösterilen hassasiyete rağmen Mısır’da yaşanan katliama sessiz kalan kesimlerin tavırlarını uçuk Özel’de yorumlayacak. Başbakan Erdoğan programda ayrıyetten ekonomideki gelişmelerden de bahsedecek.

Ülke TV ekranlarının sıra dışı sunucusu Turgay Güler, Star Gazetesi Genel yayım Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç soracak, Başbakan Erdoğan Ülke TV ekranlarında cevaplayacak.

Ayrıntılar geliyor…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz