Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Bahçeliden Şok İddia Silah Zoruyla
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 01:16:29
Bahçeliden Şok İddia Silah Zoruyla

MHP Lideri Devlet Bahçeli Etimesgut Belediyesi’ninMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Etimesgut Belediyesi tarafından tertiplenen iftar programında davetlilere gündemi yorumladı. Bahçeli çözüm süreci için hazırlanan demokratikleşme paketinin hükümete silah zoru ile yaptırıldığı iddiasını dile getirdi. KANDiL ÇETESi TEHDiTLERiNi ARTTIRDI Türkiye’nin batışı, Türk milletinin bitişi amacı ile kurulan [r] ve ortakları hepinizce malum olan hıyanet […]

Bahceliden-Sok-iddia-Silah-ZoruylaMHP Lideri Devlet Bahçeli Etimesgut Belediyesi’nin
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Etimesgut Belediyesi tarafından tertiplenen iftar programında davetlilere gündemi yorumladı.

Bahçeli çözüm süreci için hazırlanan demokratikleşme paketinin hükümete silah zoru ile yaptırıldığı iddiasını dile getirdi.

KANDiL ÇETESi TEHDiTLERiNi ARTTIRDI

Türkiye’nin batışı, Türk milletinin bitişi amacı ile kurulan [r] ve ortakları hepinizce malum olan hıyanet şebekesi Ramazan’da faaliyetlerini daha da hızlandırmış, daha da aceleci bir tutum içine girmiştir.

Kandil çetesi tehditlerini artırmıştır.

Kundaktaki bebeklerin, anne karnındaki masum yavruların dökülen kanlarından, alınan masum canlardan, kefensiz yatan şehitlerimizden dolayı ebediyete kadar mesul ve mahkûm olan teröristbaşı gözdağlarını ileri bir faza taşımıştır.

Teröristler, arkasında duran destekçileri ve politikateki köhnemiş uzantıları ihanetin daha da ilerletilmesi için hükümetin boğazına sarılmışlardır.

PKK MASKARAYA ÇEViRDi

PKK’nın bazen 1 Eylül vadeli tehdit beyanları, bazen de 15 Ekim’e kadar zaman tanıyan küstahlıkları hükümeti maskaraya çevirmiş, komik durumlara düşürmüştür.

Çünkü bölücü terör örgütü taviz, teslimiyet ve bölünme reçetelerinin karşılanmasını rica ettikçe hükümet sinmiş, bir şey olmamış gibi karanlıkta ıslık çalan korkaklar gibi silik bir irade sergilemiştir.

Terör örgütü Türkiye’yi istemektedir.

Terör örgütü kardeşliğimizin imhasını dayatmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz