Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ayrılığın Nedeni Ortaya Çıktı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:17:05
Ayrılığın Nedeni Ortaya Çıktı

Ayrılığın nedeni ortaya çıktı…Boşanma kararının duyulmasından 24 saat sonra sessizliğini bozan Monica Belluci bu kararı sebe p aldıklarını italyan basınına açıkladı.GAZETEPORT / MAGAZiN Sinemanın çifti Monica Bellucci ile Vincent Cassel boşanma kararı aldığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. 14 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan Monica Bellucci ve Vincent Cassel’in mesele hakkında konuşma yapmazken italyan aktristin […]

Ayriligin-Nedeni-Ortaya-CiktiAyrılığın nedeni ortaya çıktı…
Boşanma kararının duyulmasından 24 saat sonra sessizliğini bozan Monica Belluci bu kararı sebe p aldıklarını italyan basınına açıkladı.
GAZETEPORT / MAGAZiN Sinemanın çifti Monica Bellucci ile Vincent Cassel boşanma kararı aldığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. 14 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan Monica Bellucci ve Vincent Cassel’in mesele hakkında konuşma yapmazken italyan aktristin basın sözcüsü haberi doğrulamıştı. Fransız Closer dergisinin ortaya attığı habere göre [r] 1999 yılında dünya evine giren Monica Bellucci ve Vincent Cassel’in 14 yıllık evliliklerini bitirme kararı almıştı. italyan aktrisin basın sözcüsü de ANSA haber ajansına verdiği demeçte iddiaları doğrulamıştı. Yaşananların arkasından sessizliğini bozan Belluci bu kararı sebe p aldıklarını italyan basınına açıkladı. Boşanma kararının duyulmasından 24 saat sonra Bellucci, “Profesyonel yaşantımız bizi birbirimizden uzaklaştırdı. Ama aşkımız ilelebet sürecek. O hep çocuklarımın örnek babasıdır ve bize hep yakın olacak” diye konuş-tu. Bellucci, kocası Cassel ile birlik-te toplam 9 TV film çevirdiklerini belirttiktan sonra, “Son dönemlerde çekimler sebebi ile sıklıkla ayrı kaldık. Uzaklık engellenemez hale geldi. Bunun sonucu ortak bir karar verdik ve aşkımızın hep süreceği ile alaka-lı şüphemiz olmadığından kendi yolumuza gitmeyi planladık. Vincent Rio’da kalacak. Benim ise TV film sözleşmelerim Avrupa’da sürecek” diye konuş-tu. 1999 yılında evlenen 49 yaşındaki Bellucci ile 47 yaşındaki Cassel’in Deva ve Leonie adlarında iki çocuğu bulunuyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz