Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Atatürk Havalimanında Bomba Alarmı (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 10:01:55
Atatürk Havalimanında Bomba Alarmı (Video)

Türk Hava Yollarının, (THY) Almanya’nın fark-lı kentlerine gidecek uçaklarına yönelik yapılan bomba ihbarı sonucu polis, Atatürk Havalimanı’nda THY ait 5 uçakta bomba araması yaptı. Haberin Videosu ‘Atatürk Havalimanı’nda Bomba Araması’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Atatürk Havalimanı’ndan Almanya’nın fark-lı kentlerine gidecek uçaklarına yönelik şeklinde kimliği belirsiz bir şa-hıs tarafından bomba ihbarı yapıldı. İhbar üzerine poli s […]

Ataturk-Havalimaninda-Bomba-Alarmi-Video Türk Hava Yollarının, (THY) Almanya’nın fark-lı kentlerine gidecek uçaklarına yönelik yapılan bomba ihbarı sonucu polis, Atatürk Havalimanı’nda THY ait 5 uçakta bomba araması yaptı.

Haberin Videosu
‘Atatürk Havalimanı’nda Bomba Araması’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Atatürk Havalimanı’ndan Almanya’nın fark-lı kentlerine gidecek uçaklarına yönelik şeklinde kimliği belirsiz bir şa-hıs tarafından bomba ihbarı yapıldı. İhbar üzerine poli s ekibi THY’nin Hamburg, Berlin, Frankfurt, Stuttgart ve Münih seferini yapmaya hazırlanan uçağında bomba araması yaptı. tahmini 4 saat süren aramalarda bomba bulunamadı.İstanbul ili Atatürk Havalimanı’nda [r] akşam vakitlerinde Almanya’ya gidecek uçaklara yönelik şeklinde yapılan bomba ihbarı üzerine hareketli dakikalar yaşandı. Havalimanı müşteri ilişkileri telefonuna akşam saat 18:30 sıralarında Almanya uçaklarına yönelik yapılan bomba ihbarı üzerine harekete geçen Atatürk Havalimanı emniyet birimleri, kalkış için hazırlık yapan Türk Hava Yolları’na ait beş uçagın kalkışına izin vermeyerek durdurdu. THY’nin saat 19:00 ile 19:40 arasında İstanbul’dan Almanya’nın Berlin, Frankfurt, Hamburg, Stuttgart ve Münih’e gidecek uçakları güvenli bir park alanına çekilerek bagajları ve yolcuları uçaklardan indirilerek bomba uzmanı ekipler tarafından yenide n aramadan geçirildi.Yaklaşık dört saat süren aramaların arkasından uçaklarda bomba izine rastlanılmazken ihbarın asılsız olduğu anlaşıldı. İhbar nedeni ile uçakların gecikmeye girerken Almanya’daki havalimanlarının gece kapalı olan olması nedeni ile seferler yenide n dan planlandı. Beş uçağın yolcuları geceyi geçirmek üzere otellere yerleştirilirken seferlerin bu saba h saatlerin de saat 04.00’da gerçekleştirileceği söylen di.YOLCULAR TEDİRGİN OLDUTürk Hava Yolları’na ait bir uçakla Berlin’e gitmiş olan yolcular arasında yer alan Berlin Uyum, Kadın ve Çalışma Bakanı Dilek Kolat şunları söyledi: “Çantalarımız check edildi. Sonra terminale geldik. Bilgilendirme konusunda sıkın-tı olunca yolcular biraz tedirginlik yaşadılar. görevli kişiler saba h saatlerin de vakitlerinde uçacağımızı söylediler”

Haberin Videosu
‘Atatürk Havalimanı’nda Bomba Araması’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz