Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ata Sözümüz Gerçek Oldu; Bir Sivilceyle Güzelliği Gitti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:10:13
Ata Sözümüz Gerçek Oldu; Bir Sivilceyle Güzelliği Gitti

Ata Sözümüz Gerçek Oldu; Bir Sivilceyle Güzelliği Gitti…2011 Türkiye 7. güzeli Paris Efe, sivilciler sebebi ile gittiği tedavi merkezini mahkemeye verdi..2011 Miss Turkey Güzellik Yarışması 7’ncisi Paris Efe, yüzündeki sivilciler sebebi ile gittiği güzellik merkezinde gördüğü tedavi sonrasında yaşamı kâbusa dönünce soluğu mahkemede aldı.İstanbul ili Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvuran Efe, Melike D.’nin çalıştırdığı özel poliklinikte […]

Ata-Sozumuz-Gercek-Oldu-Bir-Sivilceyle-Guzelligi-GittiAta Sözümüz Gerçek Oldu; Bir Sivilceyle Güzelliği Gitti…
2011 Türkiye 7. güzeli Paris Efe, sivilciler sebebi ile gittiği tedavi merkezini mahkemeye verdi..
2011 Miss Turkey Güzellik Yarışması 7’ncisi Paris Efe, yüzündeki sivilciler sebebi ile gittiği güzellik merkezinde gördüğü tedavi sonrasında yaşamı kâbusa dönünce soluğu mahkemede aldı.

İstanbul ili Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvuran Efe, Melike D.’nin çalıştırdığı özel poliklinikte doktor olmadığı halde kendisini doktor ve estetik uzmanı şeklinde tanıtan Aysel [r] C. tarafından yanlış tedavi uygulandığını önplanasürdü.

Riskleri belirtilmeden yüzüne kezokart denilen bir ilaç uygulandığını iddia eden Efe, bu nede n le yüzünde önemli çökmeler ve koyu izler oluştuğunu söyled i. Güzellik merkezinin tedavi ruhsatı bulunmadığını sonradan öğrendiğini ifade eden Paris Efe, Aysel C.’nin kendisine “Sana öyle bir tedavi uygulayacağım ki, hem yüzündeki sivilceler geçecek hem de bir daha ömür boyu sivilce çıkmayacak, yüzün aynen porselen gibi olacak” diye konuş-tuğini söyledi.

‘DAYAK YEDiĞiMi SANDILAR’

Efe dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: “ilk doz yeterli gelmediği belirtilerek yüzüme ikinci kez ilaç uyguladılar. Aysel C., ‘Sana 4 cc enjekte ettim. Bu dozu travestilere dahi yapmıyorum’ diye konuş-tu. iki dozdan sonra yüzümde çökmeler ve morarmalar oldu. Gittiğim başka bir hastanede Araştırmacılar, ilacın yüksek tehlikeli bir kortizon olduğunu ve yüze uygulanmamasının gerektiğini belirt ti. Kök hücre tedavisi görmeye başladım.

Zorlu ve sancılı süreç nedeni ile evden 5 ay çıkamadım. Güneşe çıkmam yasaklandı. Bu nede n le işimden atıldım, organizasyonlara katılmadım, okuluma devam edemedim. ‘Yüzün mosmor, dayak mı yedin’ sorularına muhatap oldum.” Ekonomik geleceğinin sarsıntıya uğradığını, sinir krizleri geçirdiğini özel ve sosyal yaşamının bitme noktasına geldiğini ifade eden Paris Efe, 65 bin TL tazminat rica etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz