Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Arınçı Kızdıran Fotoğraf
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:14:56
Arınçı Kızdıran Fotoğraf

Arınçı kızdıran fotoğraf…Başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ın rakı masasında elinde sigaralı fotoğrafı Twitter’da hadi se yarattı ama işin aslı sonradan görül-dü. Bülent Arınç’ın rakı masasında olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.. Elindeki sigara ve rakı ile görülen Arınç’ın daha ev-vel hiçbir yerde görülmemiş fotoğrafı şeklinde lanse edilen fotoğrafla alaka-lı gerçek oldukça çok geç olmadan görül-dü.. […]

Arinci-Kizdiran-FotografArınçı kızdıran fotoğraf…
Başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ın rakı masasında elinde sigaralı fotoğrafı Twitter’da hadi se yarattı ama işin aslı sonradan görül-dü.
Bülent Arınç’ın rakı masasında olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.. Elindeki sigara ve rakı ile görülen Arınç’ın daha ev-vel hiçbir yerde görülmemiş fotoğrafı şeklinde lanse edilen fotoğrafla alaka-lı gerçek oldukça çok geç olmadan görül-dü.. Fotoşop olduğu anlaşılan fotoğrafın orjinali de yine sosyal medyada görül-dü.. [r] işte sosyal medyada atılan birtakım tweetler; Dilara ‏@diaryofdilara 13 AugBülent Arınç’ın rakılı fotoğrafının photoshop olduğunu 1 km uzaktan anlayabiliyorum,millet de VAY VARDAR OVASI ARINÇ 😉 diye paylaşıyo… T.C. Serkan #MKA ‏@Srkn_s 13 AugBülent Arınç’ın rakı sofrasında çekilmiş fotoğrafı bana biraz photoshop ile yapılmış gibi geldi. O yüzden paylaşmadım. lilith ‏@Lilithse 13 Augbülent arınç’ın rakı masasındaki fotoğrafı photoshop Capulcu ‏@Mykcapulcu87 16 AugBülent Arınç’ın rakılı resmi photoshop demiştim.inanmayanlar oldu.Ama diye konuş-tuğim doğruydu. @YasinUSTA60 14 AugBülent Arınç’ın rakı masasındaki fotoğrafı, açık ve net bir biçimde fotoşoptur. Haklı davamızı, iftiralar ile haksız yere düşürmeyelim. Orhan Balıkçı ‏@Kuramci 15 AugBülent Arınç’ın rakı masasında çekilmiş bir fotoğrafı dolaşıyor. O fotoshop mu gerçek mi? Bence emin olmadan paylaşmayın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz