Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Appleın Son Hamlesi Matcha.tv
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:53:58
Appleın Son Hamlesi Matcha.tv

Apple’ın büyük başarı elde ettiği iPhone ve iPad modellerine ek şeklinde daha deği-şik planları da var ve salonlar ile kollarımızı da işgal etmesi an meselesi.Bu yıl sonuna doğru akıllı saat iWatch ilan edilebilir. ayrıyetten uzun süredir Apple TV destekli LCD TV beklentisi var. Apple’ın bünyesine kattığı son firma olan Matcha.tv’nin Apple TV ile alaka-lı bir […]

Applein-Son-Hamlesi-MatchatvApple’ın büyük başarı elde ettiği iPhone ve iPad modellerine ek şeklinde daha deği-şik planları da var ve salonlar ile kollarımızı da işgal etmesi an meselesi.
Bu yıl sonuna doğru akıllı saat iWatch ilan edilebilir. ayrıyetten uzun süredir Apple TV destekli LCD TV beklentisi var. Apple’ın bünyesine kattığı son firma olan Matcha.tv’nin Apple TV ile alaka-lı bir ötek i hazırlık olduğu ifade ediliyor.Matcha.tv firmasına baktığımızda ufak boyutlu yeni bir içerik sağlayıcı olduğunu [r] görüyoruz. Anlaşmanın şartları belirli değil ama Matcha.tv’nin popüler bir iOS uygulaması bulunmakta yani bu şekilde Apple’ın dikkatini çekmeyi başardı. Basit biçimde kullanıcıların kablolu kanallarda yer alan içerikle alaka-lı bilgi almasını ve yeni içerikleri keşfetmesini sağlıyor. Amazon Prime, Netflix, Comcast, Hulu gibi ABD’de popüler servis sağlayıcılara özel geliştirilen uygulama ile iTunes video desteği de geliyor. Sosyal yaşamın gereği olan arkadaşlar ile alaka-lı video izleme bilgilerini görme gibi ek kolaylıklar da sunan uygulamanın geliştiricisi Matcha.tv’nin satın alındığını doğrulayan Apple’ın birtakım bazı bu tür ufak firmaları bünyesine kattığı biliniyor. iddialara göre satış için 1 milyon dolardan fazla ödeme gerçekleşti. Buna göre Matcha.tv çalışanları en az iki yıl Apple bünyesinde çalışmak zorunda. Bu hadisede n bir zaman ev-vel programın dağıtımına son verilmişti.  Belki de Samsung Galaxy S4’de olduğu gibi yeni iPhone modelinde kızılötesi özelliği olabilir ve TV check edilebilecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz