Antalyada Seyrine Doyum Olmayan Manzaralar
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 04:58 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Antalyada-Seyrine-Doyum-Olmayan-ManzaralarAntalyada saatteki hızı 70 kilometreye kadar çıkan rüzgâr sebeb i ile boyu 5 metreye ulaşan dalgalar Konyaaltı Sahilinde seyrine doyum olmayan manzaralar oluşturdu.Antalya’yı dün akşam vakitlerinden itibaren yağışlı ve rüzgârlı hava etkili bir şekildeyor. Yağmur bazı bazı sağanak şeklinde yağarken rüzgârın hızı 70 kilometreye kadar ulaşabiliyor. Rüzgâr, denizde dev dalgaların oluşmasına sebe p oluyor. Dev dalgalar özellikle Konyaaltı Sahili’nde seyrine doyum olmaz manzaralar oluşturuyor. Yüksekliği 5 metreye kadar çıkan dalgalar sahili döverken, yerli ve yabancı pek çok şahı s o anlara şehit olmanın keyfini çıkarıyor.
Reklam Alanı
. Kimisi de elindeki fotoğraf makinesi ile dalgaları fotoğraflıyor. Yağmura aldırış etmeden manzaranın tadını çıkaranlar arasında çocuklar da yer aldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>