Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Annesini Hasta Etti
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:38:47
Annesini Hasta Etti

derinden yapılmışn Mermerci’nin çalkantılı aşk yaşamı annesi Ender Mermerci’yi hasta etti! Zona olan Ender Hanım, uyguladığı bitkisel tedaviler ile sağlığına kavuştu. Özel yaşamı ile sürekli gündem olan derinden yapılmışn Mermerci, çalkantalı aşk yaşamı yüzünden annesi Ender Hanım’ı yatağa düşürdü. Sosyetik güzelin, geçtiğimiz aylarda oyuncu sevgilisi Kaan Urgancıoğlu’dan yediği dayak ve sonrasında yaşananlar Ender Mermerci’yi derinden […]

Annesini-Hasta-Etti derinden yapılmışn Mermerci’nin çalkantılı aşk yaşamı annesi Ender Mermerci’yi hasta etti! Zona olan Ender Hanım, uyguladığı bitkisel tedaviler ile sağlığına kavuştu.
Özel yaşamı ile sürekli gündem olan derinden yapılmışn Mermerci, çalkantalı aşk yaşamı yüzünden annesi Ender Hanım’ı yatağa düşürdü. Sosyetik güzelin, geçtiğimiz aylarda oyuncu sevgilisi Kaan Urgancıoğlu’dan yediği dayak ve sonrasında yaşananlar Ender Mermerci’yi derinden yapılmışnden etkiledi. Ne yaptıysa kızına sözünü geçiremeyen Ender Hanım’ın geçtiğimiz ay önemli [r] bir şekilde rahatsızlandığı ortaya çıktı.Bir saba h saatlerin de sırtında şiddetli bir ağrı ile uyanan Ender Mermerci’yi zona teşhisi kondu! tahmini 1 hafta dinlenen Ender Hanım, uyguladığı bitkisel tedavi yöntemleri ile de aşırı üzüntü nedeni ile olan zonadan kurtuldu. Ender Mermerci’nin bu hastalığı atlatmasından çok kısa olan bir süre sonra da derinden yapılmışn Mermerci, gönlünü televizyoncu Cem Aydın’a kaptırdı. Aydın’ı damat adayı şeklinde onaylayan ve kızının da mutluluğunu gören Ender Mermerci, bu birlikt elik sayesinde de rahat bir nefes aldı.Derin Mermerci’nin oyuncu Kaan Urgancıoğlu’nun şiddetine maruz kalması ve sonraki birkaç ay yaşadığı sıkıntılar; Ender Hanım’ı çok üzdü. Anne Mermerci’nin yüzü ise sosyetik güzelin Cem Aydın ili aşkı sayesinde güldü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz