Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Altında Rekor Yükseliş
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:51:45
Altında Rekor Yükseliş

Altın fiyatları beklenmeyen bir yükselişle son 2 ayın zirvesine oturdu. işte 16 Ağustos altın fiyatlarında son durum…Dün bir çıkıp bir inen altın fiyatları haftanın son işlem gününde zirveye tırmandı. 1.330 doların altına kadar gerileyen altın, ABD verileri ve Çin’den gelen taleple son 2 ayın zirvesini gördü. Altının onsu hafta tatiline girerken 1.365 dolara yakın işlem […]

Altinda-Rekor-YukselisAltın fiyatları beklenmeyen bir yükselişle son 2 ayın zirvesine oturdu. işte 16 Ağustos altın fiyatlarında son durum…
Dün bir çıkıp bir inen altın fiyatları haftanın son işlem gününde zirveye tırmandı. 1.330 doların altına kadar gerileyen altın, ABD verileri ve Çin’den gelen taleple son 2 ayın zirvesini gördü. Altının onsu hafta tatiline girerken 1.365 dolara yakın işlem görüyor.

Altında rekor hafta finali… Dün [r] bir çıkıp bir inerek yine baş döndüren altın fiyatları haftanın son işlem gününde adeta uçtu. Altın fiyatları bugün rekor yükselişle işlem görerek, iki ayın zirvesine tırmandı.

1.365 DOLARA YAKIN

Dün öğleden sonra 1.330 doların altına gerileyen arkasından akşam vakitlerinde toparlanan altın fiyatları bugün rekor peşinde. Altının onsu 1.365 dolar seviyesine yakın işlem görüyor. Yükselişin arkasında ABD verilerinin etkisi ve Çin’den gelen talep var.

HiSSELERDE REKOR DÜŞžÜޞ

Altındaki bu rekor yükselişin neden i ise dün ABD’den peş peşe gelen ekonomik verileri. ABD hisseleri, iyi gelen ekonomik veriler ile tahvil faizlerinin yükselmesi sonrasında Fed’in teşvikleri azaltacağı endişeleri artarken, hayal kırıklığı yaratan veriler ile de haziran ayından bu yana gördüğü en sert düşüşü yaşadı. Bu düşüş de altına yükseliş şeklinde yansıdı.

ABD VERiLERi PiYASAYI SALLADI

Dün açıklanan verilere göre ABD’de işsizlik başvuruları Geçtiğimiz hafta tahmini altı haftanın en düşüğüne gerileyerek istihdam piyasasının toparlandığı sinyalini verdi. Tüketici fiyatları da temmuzda yükselişi 3. aya taşıyarak, Fed’in enflasyon hedefine yaklaşılacağı tahminini destekledi. ABD sanayi üretimi ise temmuz ayında değişiklik göstermedi.

ALTIN FiYATLARINDA SON DURUM

Gram altın 83.3 TL

Çeyrek altın 145.1 TL

Yarım altın 287.2 TL

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz