Ali Rıza Demircan Sevişmek İbadettir Dedi
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 11:11 AM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Ali-Riza-Demircan-Sevismek-ibadettir-Dedi Ünlü ilahiyatçı Ali Rıza Demircan, Habertürk ekranlarındaki çıkışıyla gündeme oturdu. ‘İslamiyet ve cinsellik’ konulu programda Pelin Çift’in konuğu olan Demircan, şok edici açıklamalarda tespit edil di.

.

SEVİŞMEKLE İBADET AYNI ŞEYDİR”Sevişmekle ibadet etmek aynı şey. Hatta namaz kılmakla da aynı şey” diyen Demircan, İslam’da cinselliğin kutsal olduğunu söyledi. “Eşlerimizle girilen ilişki, ahiret hayatı için bir yatırımdır” diyen ünlü ilahiyatçı Pelin Çift’i hayretler içinde bıraktı.NAMAZ VE SEVİŞMEK AYNIDIRİlahiyatçı Ali Rıza Demircan, özellikle muhafazakar çevrelerce çok yankı uyandıracak açıklamalarına şöyle devam etti:Bir insan evlilik hayatında eşimle ilişkiye girmiyorum diyemez. Bu zulümdür.
Reklam Alanı
. Sevaplı bir işlemdir. Cinsellik İslam’da kutsallıktır ve ibadet hayatının bir bölümüdür. Çünkü ibadet Allah’ın emir ve yasaklarını uygulamaktır. Namaz sebe p ibadettir, Rabbimizin emri olduğu için. Namaz ve sevişmek aynıdır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>