Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ali Adnan Galatasaray Bana Güven Vermedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:46:20
Ali Adnan Galatasaray Bana Güven Vermedi

Başta Galatasaray Takımı ve Beşiktaş Takımı olmak üzere Kasımpaşa Takımı ve Trabzonspor Takımı’un bir dönem kadrosuna katmak için uğra ş sarf ettiği Ali Adnan, transferi süreci ile alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di.“Galatasaray ve ötek i takımları ben istemedim”Çaykur Rizespor’a imza atarak Süper Lig’e merhaba diyen Ali Adnan, yeni ekibine katılmadan ev-vel stresli günler yaşadığını belirt ti. […]

Ali-Adnan-Galatasaray-Bana-Guven-VermediBaşta Galatasaray Takımı ve Beşiktaş Takımı olmak üzere Kasımpaşa Takımı ve Trabzonspor Takımı’un bir dönem kadrosuna katmak için uğra ş sarf ettiği Ali Adnan, transferi süreci ile alaka-lı açıklamalarda tespit edil-di.
“Galatasaray ve ötek i takımları ben istemedim”

Çaykur Rizespor’a imza atarak Süper Lig’e merhaba diyen Ali Adnan, yeni ekibine katılmadan ev-vel stresli günler yaşadığını belirt ti. Ali Adnan, “Ben ve ailem teklifleri oturduk ve yorumladık. Elbette İstanbul ilinde oynamak ve kendimi göstermek isterdim. faka t önerilen [r] şartlar hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde Rizespor’dan iyi değilidi. Ben kiralık şeklinde başka bir takıma gitmemek için Rizespor’u seçtim. Galatasaray Takımı ve Kasımpaşa Takımı’nın yabancı oyuncu kuralı sebebi ile beni ilk 11’de oynatamama hali varmış. Benim böyle çok büyük turnuvadan sonra sahada olmam gereklidu. Bu düşünceleri bana güven vermedi. Bunun sonucunda da Çaykur Rizespor’a gelmem gerektiğine karar verdik. italya’dan da teklif geldi. Ama Rize’nin bana yaklaşımı sürekli oldukça çok güzel oldu. Bu yüzden buradayım” dedi.“Soyunma odasında ağladık”

Ali Adnan sözlerini şöyle devam ettirdi. “Ülkemizi temsil ettiğimiz bir turnuvada yarı finalde elenmek elbette üzücü. Kimse bize şans vermiyOrdu ili faka t biz sorumluluğumuzun bilincindeydik. Kazandığımız her maçın sonunda ağlıyorduk. Uruguay maçındaki taraftar kaybetmemize rağmen bizi destekledi. Onların içten tavırları beni Türkiye’ye getirdi. Attığım gol için de söylenecek muhhteşem şey, aileme hediye etmem. Transfer sürecini ailemle birlik-te yürüttük. Sahaya onların duası ile çıkıyorum.Tek hayalim ispanya’da oynamak

Avrupa liglerinden oldukça çok teklif alan ve Irak halkını iyi temsil eden biri olmak istiyorum. Hayalim ise ispanya Ligi’nde oynamak. Kendimi o lige oldukça çok yakın bir futbol stilinde görüyorum. Umarım birgün gelir ve ben de ispanya Ligi’nde televizyondan seyrettiğim starlar ile birlik te oynarım.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz