Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Akil İnsanlardan İlk Yorumlar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 4 Nisan 2013 - 17:47:08
Akil İnsanlardan İlk Yorumlar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, çözüm sürecine destek olabilir aralarında yazar, sanatçı, akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi’nde gerçekleştirilen toplantıya, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, TOBB başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kadir inanır, Orhan Gencebay, Lale Mansur, Can Paker, Yılmaz Erdoğan, Ahmet Taşgetiren, Deniz Ülke Arıboğan, , […]

Akil-insanlardan-ilk-YorumlarBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, çözüm sürecine destek olabilir aralarında yazar, sanatçı, akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.
Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi’nde gerçekleştirilen toplantıya, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, TOBB başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kadir inanır, Orhan Gencebay, Lale Mansur, Can Paker, Yılmaz Erdoğan, Ahmet Taşgetiren, Deniz Ülke Arıboğan, , Fehmi Koru, Murat Belge, Lami Özgen, Doğu Ergil, Yıldıray Oğur, Hasan [r] Karakaya, Kezban Hatemi, Hilal Kaplan, Etyen Mahçupyan, Abdurrahman Dilipak, Ali Bayramoğlu’ın aralarında yer aldı ğı heyetteki pek çok isim katıldı. “BENDE BiLMiYORUM, ÖĞRENECEĞiZ”Girişte basın mensuplarının ısrarlı sorularını cevaplayan sanatçı Lale Mansur, “Bende sizin bildiğiniz kadarını biliyorum. Buraya bu görevin ne olduğunu, kapsamının ne olduğunu bilmiyorum. Hiçbir şey bilmiyorsunuz bende bilmiyorum. Bunu öğreneceğiz. ޞu anda söylenecek pek fazla bir şey yok” diye konuş-tu.“BARIޞA ULAޞABiLiRSEK HERKES iÇiN KAZANÇ OLACAK”Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak ise, “Ne olduğunu şimdi daha yeni öğreneceğim. sadece terörün sona ermesi değil, barış oldukça çok daha kapsamlı ve daha derinden yapılmışnlikli bir şey. Barış ‘insanın vicdanı ile aklını barıştırmak’ demek. Hepimiz kendimizle, inancımızla, kültürümüzle barışabilecek miyiz? ehemmiyetli olan bu. deği-şiklıklarımıza rağmen barış içerisinde yaşabilecek miyiz? Daha da önemlisi içerisinde yaşadığımız toprakla, havayla, su ile barışabilecek miyiz? Tarihin yaşayan tanıklarıyız. Ümit ederim bu tanıklığımız sorumluluğumuz ile birlik-te barışı mümkün kılar. Barışa ulaşabilirsek herkes için kazanç olacak. Bu barış sadece Türkiye halkları için değil, başka halklar için de baht kaynağı olmasını diliyorum. Umuyorum bölge halkları için umut teşkil ederiz. Umutsuz değilim ama bakalım ‘Mevlam neyler? Neylerse güzel eyler?” diye konuş-tu.“BEN ޞEHiT HAKLARINA malik OLMAK iSTiYORUM”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz