Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ahmet Yenilmez MHPden Özür Diledi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 18 Şubat 2013 - 14:47:08
Ahmet  Yenilmez MHPden Özür Diledi

“Hain üretme merkezi, MHP bugün ülkücüleri temsil etmiyor” diyen Ahmet Yenilmez özür diledi.Ülkücü hareketin bugünkü temsilcilerinin, hareketi amacından saptırdığını ifade eden Ahmet Yenilmez; ‘MHP bugün ülkücü hareketi temsil etmiyor. Temsil etmiş olsa, kaba bir hesapla yüzde 30 oy alırdı’ sözleri tepkilere yol açınca özür dilemek zorunda kalan Ahmet Yenilmez, ‘Haklarını helal etsinler. Onların ak alınlarından, […]

Ahmet--Yenilmez-MHPden-Ozur-Diledi“Hain üretme merkezi, MHP bugün ülkücüleri temsil etmiyor” diyen Ahmet Yenilmez özür diledi.
Ülkücü hareketin bugünkü temsilcilerinin, hareketi amacından saptırdığını ifade eden Ahmet Yenilmez; ‘MHP bugün ülkücü hareketi temsil etmiyor. Temsil etmiş olsa, kaba bir hesapla yüzde 30 oy alırdı’ sözleri tepkilere yol açınca özür dilemek zorunda kalan Ahmet Yenilmez, ‘Haklarını helal etsinler. Onların ak alınlarından, nasırlaşmış tertemiz ellerinden [r] ve ayaklarından öper bu Ahmet Yenilmez’ diye konuş tu.ELLERiNi AYAKLARINI ÖPERiMErzincan ili Valiliği ve Belediyesi tarafından organize edilen törenler kapsamında ‘Kınalı Kuzular’ adlı tiyatro oyununu Kültür Merkezi Tiyatro Salonunda sahneleyen Ahmet Yenilmez için güvenlik güçleri geniş önlemler aldı. Tiyatro gösterimi öncesinde yaptığı açıklamalar ile ilg i lı ülkücü camiaya seslenen Sanatçı Ahmet Yenilmez, ‘Eğer Ahmet Yenilmez samimi duygularını ifade eder iken, haklılığını ve haksızlığını aramadan bir gönlün kırılmasına nede n oldu ise ben buradan sesleniyorum. bütü n ülkücülerden ve ülküdaşlardan helallik istiyorum. Onların nasırlaşmış tertemiz ellerinden ve ayaklarından öperim’ diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz