Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Acun’un Komik Beyaz Anısı
Acun’un Komik Beyaz Anısı

Acun Ilıcalı’nın anlattığı ve başrolünde Beyazıt Öztürk’ün olduğu anı, herkesi gülme krizine soktu.   Doğan Holding tarafından Doğan TV Stüdyoları’nda organize edilen Fresh MESH (Medya – Eğlence – Şov Dünyası) Konferansı başladı. Konferansa katılan Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk anlattıklarıyla izleyenleri kırdı geçirdi.BEYAZ ELEŞTİRDİ, ARZUHAN YALÇINDAĞ KAHKAHAYA BOĞULDUUzun seneler dir Kanal D’de program yapan ünlü […]

Acunun-Komik-Beyaz-AnisiAcun Ilıcalı’nın anlattığı ve başrolünde Beyazıt Öztürk’ün olduğu anı, herkesi gülme krizine soktu.
 

Doğan Holding tarafından Doğan TV Stüdyoları’nda organize edilen Fresh MESH (Medya – Eğlence – Şov Dünyası) Konferansı başladı. Konferansa katılan Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk anlattıklarıyla izleyenleri kırdı geçirdi.BEYAZ ELEŞTİRDİ, ARZUHAN YALÇINDAĞ KAHKAHAYA BOĞULDUUzun seneler dir Kanal D’de program yapan ünlü komedyen Beyazıt Öztürk, Beyaz Show ile ilg i lı konuşurken kanal yönetimine de ince bir göndermede tespit edil di. Programının yayım saatinin oldukça çok fazla değiştiğinin altını çizen ünlü komedyen, “Benim programın saatleri bu sene, her hafta farklı vakitler de yayıma girdiği için, en son yayımda da zaten belirt tim saat kaçta yayıma girdiğini bilmediğim için saba h saatlerin de erken geliyorum, saba h saatlerin de 7’de takım elbisemi giyiyorum, kanalın içinde devamlı ısınma hareketleri..[r]. Onun için de çağırdıkları zaman hemen Beyaz Show’ başlıyor falan…” diye konuş tu.Beyazıt Öztürk bu eleştirilerini aktarırken Aydın ili Doğan’ın kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ da gülme krizine girdi.ACUN, BEYAZ’I ANISI İLE VURDUOldukça samimi bir ortamda geçen bu konuşmalara ünlü yapımcı Acun Ilıcalı da katıldı. Ilıcalı, sene ler evve l gerçekleşen ve başrolünde Beyazıt Öztürk’ün olduğu anıyı anlatmasıyla bütü n stüdyoyu kırdı geçirdi.Acun unutamadığı anısını şöyle anlattı:”Bir gün yine oldukça çok geç giriyor. Çıktı televizyondan bayağı posta koymaya başladı. Kanal D’ye posta koyuyor. ‘Bu saatte girilir mi?, nasıl oluyor bu iş?’ falan diye. Birden bir karton gösterdiler ona ‘Arzuhan Yalçındağ bağlanıyor’ diye… Bir anda gördü şaka yapıyorsunuz değil mi falan…”Araya giren Beyaz şöyle devam etti: “Sadece Arzuhan Hanım olsa iyi ailecek izliyorlarmış daha feci bir durum yani. Arzuhan Hanım bağlanınca korkmadım da, seviyorum da, korku da değil de saygıyla karışık bir kovulur muyum endişesi. İki arada bir derede bir durum. O kadar heyecanlanmışım ki önümdeki tüm düğmeleri ilikledim. En son bir de kapıyı çalmak rica etti canım. Öyle bir saygı geldi içimden. Ama sağolsun o gün oldukça çok da güzel bir sohbet oldu.” 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • posta günlük haberler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz