Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Abdullah Öcalanın İmzası
Abdullah Öcalanın İmzası

Abdullah Öcalan, BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan’a hatıra şeklinde yazdığı notu imzaladı. İmza Öcalan’ın teknisyen şeklinde çalıştığı 44 yı l önceki imzası ile karşılaştırıldı. Abdullah Öcalan’ın, görüştüğü 3 kişilik BDP heyeti içerisinde bulunan BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan’a hatıra şeklinde yazdığı nota attığı imzanın, 44 yı l önce Diyarbakır ili Kadastro Müdürlüğü’nde teknisyen sıfatı ile […]

Abdullah-Ocalanin-imzasi Abdullah Öcalan, BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan’a hatıra şeklinde yazdığı notu imzaladı. İmza Öcalan’ın teknisyen şeklinde çalıştığı 44 yı l önceki imzası ile karşılaştırıldı.
Abdullah Öcalan’ın, görüştüğü 3 kişilik BDP heyeti içerisinde bulunan BDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan’a hatıra şeklinde yazdığı nota attığı imzanın, 44 yı l önce Diyarbakır ili Kadastro Müdürlüğü’nde teknisyen sıfatı ile attığı imzaya göre fazla değişmediği ortaya çıktı.Diyarbakır ili KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ’NDE TEKNİSYENDİİmralı Adası’nda çarptırıldığı ömür boyu [r] hapis cezasını çeken Abdullah Öcalan, geçen cumartesi günü görüşme yaptığı BDP heyetindeki milletvekillerine, BDP, PKK’nın Kandil Dağı’ndaki yöneticileri ve Avrupa’daki PKK’lılara ‘çözüm taslağı’ adı altında mektuplar verdi. Öcalan, ayrıyetten görüşmeye gelen heyette yer alan Pervin Buldan’a bir kalem ve not kağıdına attığı imzayı hatıra verdi. Pervin Buldan, Öcalan’ın, ‘hatıra olsun’ diye kendisine verdiği bu notu, görüşmenin arkasından kamuoyu ile paylaştı. Öcalan’ın, ‘Sevgi ve saygılarımla. A. Öcalan’ yazdığı notun altına attığı imza ile 1969 yılında Diyarbakır ili Kadastro Müdürlüğü’nde teknisyen şeklinde çalıştığı dönemde düzenlenen zabıtlara attığı imzaya göre fazla değişmediği görüldü.ANLAŞMAZLIK TUTANAĞINDA İMZASI VARDI1969 yılının Eylül ayında, Diyarbakır’ın Şeyhkent ile Kayapınar köyleri arasındaki sınır anlaşmazlığını çözmek için Kayapınar Birlik Teknisyeni Mehmet Emin Şen, Fen check Memuru İlhami Kaplan, Kayapınar Köyü Muhtarı Celal Kutlu, bilirkişiler Mehmet Noyan, Selim Yardımcı, Hüseyin Ava, Kadir Gem, Sadullah Savaş ile birlik-te bölgeye gitmiş olan ‘teknisyen’ Abdullah Öcalan da düzenlenen tutanağa imzasını attı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz