Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Abdullah Kiğılıdan Arda Turan Açıklaması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:02:32
Abdullah Kiğılıdan Arda Turan Açıklaması

Fenerbahçe Takımı’de Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ortalığı sarsan iddiaya yanıt verdi. ‘Şu anda yok böyle bir şey. Son 48 saattir gündem Arda Turan ve Fenerbahçe. Ben de bu haberleri gazetelerden okuyorum. Sanırım gündem yokluğunda ortaya çıktı’Türkiye’nin futbol gündemi son birkaç gündür Arda Turan haberleri ile çalkalanıyor. Atletico Madrid’de forma giyen milli futbolcunun transferi için eski […]

Abdullah-Kigilidan-Arda-Turan-Aciklamasi Fenerbahçe Takımı’de Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ortalığı sarsan iddiaya yanıt verdi.

‘Şu anda yok böyle bir şey. Son 48 saattir gündem Arda Turan ve Fenerbahçe. Ben de bu haberleri gazetelerden okuyorum. Sanırım gündem yokluğunda ortaya çıktı’Türkiye’nin futbol gündemi son birkaç gündür Arda Turan haberleri ile çalkalanıyor. Atletico Madrid’de forma giyen milli futbolcunun transferi için eski takımı Galatasaray [r] Takımı ile Fenerbahçe’nin kıyasıya rekabette olduğu iddiaları bitmek bilmiyor. Özellilkle Kanarya’nın star oyuncu için İspanyol ekibi Atletico’ya 20 milyon euronun üzerinde bir teklif sunmaya çalıştığı, Arda’ya da çok yüksek bir yıllık ücret önerdiği yönündeki haberler sadece Türkiye’de değil yurtdışında da büyük yankı buldu. Yalanlama yok… Buna rağmen Fenerbahçe cephesi dün transfer iddiaları ile alaka-lı kafa karıştıran bir açıklama yayımladı. Sarı- Lacivertliler söz konusu bilgilendirmede Beşiktaş Takımılı Manuel Fernandes ve Eskişehirspor Takımılu Erkan Zengin ile ilgilenmediğini açık bir dille ifade eder iken Arda ile alaka-lı herhangi bir yalanlamada bulunmadı. Bu durum kafaları karıştırırkan beklenen açıklamayı Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı BUGÜN’e yaptı. Arda Turan’ın şimdi gündemlerinde olmadığını ifade eden Kiğılı “Son 48 saattir gündem Arda Turan ve Fenerbahçe. Ben de Arda Turan haberlerinİ gazetelerden takip ediyorum. Sanırım bunlar gündem yokluğunda ortaya çıktı” diye konuş-tu. Söz verdiler Öte yandan Galatasaray Takımı cephesi ise Arda Turan’ın adının Fenerbahçe’yle birlik-te anılmasından hiç de rahatsız değil. Çünkü tahmini 1,5 ay önce Atletico Madrid yöneticileri ile bir araya gelen Galatasaray Takımı Başkanı Ünal Aysal, Arda konusunda söz aldı. Gelen bilgilere Atletico, eğer Arda’yı satmayı düşünürse ilk önce Cimbom’la masaya oturacak. Bulut: Atletico satmıyor Arda Turan’ın menajeri Ahmet Bulut, iddialar üzerine açıklamalarda tespit edil-di. Milli starın kulübünde kalacağını kaydeden Bulut, “Arda Turan en az 1 se-ne daha Atletico’da kalacak. Kariyer planlarımız içinde Türkiye yok. Kimse umutlanmasın” diye konuş-tu. Fenerbahçe’den resmi ya da gayri resmi hiçbir teklif almadıklarını da anımsatan Bulut, “İspanya ve Fransa’dan teklifler var ama Atletico hiçbir paraya Arda’yı satmıyor” ifadelerini kullandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz