Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

ABDden Kritik Karar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:26:51
ABDden Kritik Karar

ABDden kritik karar…Hollanda’nın Lahey kentinde Rus ve ABD’li diplomatlar arasında bu hafta içerisinde yapılması planlanan Suriye konulu toplantının ertelendiği söylen di.AP haber ajansına konuşan ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan üst düzey bir görevli, Suriye krizine siyasi bir çözüm bulmak maksadı ile düzenlenecek uluslararası konferans konusunun görüşeleceği toplantının ertelendiğini belirt ti. Yetkili, ABD Dışişleri Müsteşarı Wendy Sherman ve […]

ABDden-Kritik-KararABDden kritik karar…
Hollanda’nın Lahey kentinde Rus ve ABD’li diplomatlar arasında bu hafta içerisinde yapılması planlanan Suriye konulu toplantının ertelendiği söylen di.
AP haber ajansına konuşan ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan üst düzey bir görevli, Suriye krizine siyasi bir çözüm bulmak maksadı ile düzenlenecek uluslararası konferans konusunun görüşeleceği toplantının ertelendiğini belirt ti.

Yetkili, ABD Dışişleri Müsteşarı Wendy Sherman ve ABD ޞam Büyükelçisi Robert Ford’un Rus mevkidaşları ile yapacakları görüşmenin, [r] ABD’nin Suriye’de kimyasal silahlar kullanıldığı iddialarına dairsüregelen değerlendirmeleri nedeni ile iptal edildiğini söyled i.

ABD yönetimi, Beşşar Esad hükümetinin Suriye’de kimyasal silahlar kullanmış olduğuna dairelinde delil yer aldı ğınu savunuyor. görevli, Suriye’de siyasi bir çözüme ihtiyaç bulunması nedeni ile, iptal edilen toplantının ileriki bir tarihte yapılacağını söyledi.

RUSYA: KARARDAN ÜZGÜNÜZ

Rusya Dışişleri Bakanı Yardımcısı Gennady Gatilov, ABD’nin erteleme kararının arkasından verdiği demeçte, ‘kararan üzüntü duyduklarını’ söyled i.

Gatilov, Twitter hesabı üzerinden verdiği demeçte, ‘ABD’nin tek taraflı şeklinde erteleme kararı almasının üzücü olduğunu’ ifade etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz