Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

3 Bin Liraya Otomobil Aldı Bakın Ne Kadar Harcadı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:52:41
3 Bin Liraya Otomobil Aldı Bakın Ne Kadar Harcadı

3 bin liraya otomobil aldı Bakın ne kadar harcadı…İstanbul ilinde bir firmate muhasebeci şeklinde çalışan 37 yaşındaki Erdinç Durmaz, 5 se-ne ev-vel 3 bin liraya hurda halinde aldığı 1957 model araba-yı , 90 bin euro harcayarak üretimden çıktığı ilk günkü haline dönüştürdü.Durmaz’ın, sadece yaz tatili için geldiği Zonguldak ilinde trafiğe çıkardığı otomobil, görenlerin alakasıni çekiyor. […]

3-Bin-Liraya-Otomobil-Aldi-Bakin-Ne-Kadar-Harcadi3 bin liraya otomobil aldı Bakın ne kadar harcadı…
İstanbul ilinde bir firmate muhasebeci şeklinde çalışan 37 yaşındaki Erdinç Durmaz, 5 se-ne ev-vel 3 bin liraya hurda halinde aldığı 1957 model araba-yı , 90 bin euro harcayarak üretimden çıktığı ilk günkü haline dönüştürdü.
Durmaz’ın, sadece yaz tatili için geldiği Zonguldak ilinde trafiğe çıkardığı otomobil, görenlerin alakasıni çekiyor. Çocukluğundan bu yana klasik eski otomobillere ala-ka duyan Erdinç Durmaz, 5 se-ne ev-vel Bartın ilinde bir kişide gördüğü 1957 model araba-yı , 3 bir liraya satın aldı. Durmaz, lastikleri, motoru, pek [r] çok mekanik aksanı ve koltuklarının bir bölümü olmayan araba-yı çekici ile Devrek ilçesi’ndeki oto tamircisine götürdü. Durmaz, aracın fabrikadan ilk üretildiğinde malik olduğu orijinal parçalarını ABD’de buldu. Bunun için 4 kez Amerika’ya gitmiş olan Durmaz, sonunda 90 bin euro harcadı ve araba-yı üretimden çıktığı ilk günkü haliyle yenide n dan trafiğe çıkardı. Erdinç Durmaz, Zonguldak ilinde ailesinin garajında muhaza ettiği araba-yı ni sadece tatil için geldiğinde trafiğe çıkarıyor. Durmaz’ın, tüm parçaları orjinal olan aracı, görenlerin de alakasıni çekiyor. Klasik ara-ba hayranı olduğunu anımsatan Durmaz, şöyle söyledi: “Babamın da aynı şekilde ara-ba tutkusu vardı. Merakım biraz da ondan. Türkiye’de bu arabalardan sayılı olduğunu düşünüyorum. Bu arabaya malik olmak oldukça çok güzel bir duygu. Tarihi, nostaljiyi yaşatmaya çalışıyoruz. Yolda görenler oldukça çok beğeniyor. Satın almak arzulayanlar , düğün arabası yapmak arzulayanlar oluyor. Ama ben yağmurlu havalarda dahi dışarıya çıkarmaya kıyamıyorum. insanlar bu otomobi-li gördüğünde çocukluğunu, gençliğini hatırlıyor. Bu da bizi mutlu ediyor.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz