Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Zülfü Livaneli Saldırıya Uğradı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Haziran 2013 - 17:11:45
Zülfü Livaneli Saldırıya Uğradı

Zülfü Livaneli, tartıştığı soyunma odası görevlileri ve ispanyol dansçıların saldırısına uğradığını açıkladı. Zülfü Livaneli, soyunma odası sebebi ile tartıştığı belediye görevlileri ve ispanyol dansçıların saldırısına uğradığını sahnede “Az daha kalp krizinden ölüyordum. Ciğeri beş para etmezler” diyerek açıkladı. TEKME VE YUMRUK DARBESi ALDIMezitli Belediyesi’nce bu se-ne 4’üncü kez tertiplenen “Güneş Festivali” etkinlikleri kapsamında sanatçı Zülfü […]

Zulfu-Livaneli-Saldiriya-UgradiZülfü Livaneli, tartıştığı soyunma odası görevlileri ve ispanyol dansçıların saldırısına uğradığını açıkladı.
Zülfü Livaneli, soyunma odası sebebi ile tartıştığı belediye görevlileri ve ispanyol dansçıların saldırısına uğradığını sahnede “Az daha kalp krizinden ölüyordum. Ciğeri beş para etmezler” diyerek açıkladı.

TEKME VE YUMRUK DARBESi ALDIMezitli Belediyesi’nce bu se-ne 4’üncü kez tertiplenen “Güneş Festivali” etkinlikleri kapsamında sanatçı Zülfü Livaneli, [r] dün akşam Pompeipolis Antik Kenti’nde bir konser verdi.Zülfü Livaneli’nin konser öncesinde soyunma odasına belediye görevlileri tarafından alınmadığı önplanasürüldü. iddialara göre; Livaneli bu duruma tepki gösterince belediye görevlileri ve dans grubu üyelerinin saldırısına uğradı. Tekme ve yumruk darbesi alan Zülfü Livaneli, buna rağmen konsere çıktı. Zülfü Livaneli, konseri esnasında alanı dolduran 50 bin şa-hıs ile konseri izleyen Mezitli Belediye Başkanı CHP’li Uğur Yıldırım’a sahnede başından geçenleri anlattı.”Az daha kalp krizinden ölüyordum” diyen Livaneli, “Soyunma odasına girdiğimde ispanyol dansçılar üstüme saldırdı. Bunu yapan belediye mensuplarını size şikayet ediyorum. Hangi ülke 67 yaşındaki bir sanatçıya bu muameleyi layık görür, reva görür. Gerçekten ben de sizler gibi ‘Yuh’ çekiyorum” diye konuştu. ‘CiĞERi BEޞ PARA ETMEZLER’Yaşananları protesto ettiğini de ifade eden Livaneli, “Bana bunu yapanın, ülkemin sanatçısına bunu yapanın Taksim Parkı’nda gaz sıkandan farkı yoktur. Beni içeride kalp krizinden öldürüyorlardı. Ciğeri beş para etmez adamlar” dedi. ޞarkıları birlik-te anımsatan binlerce kişi ‘Her yer Taksim, her yer direniş’ sloganları attı. Konser esnasında bir şa-hıs de sırtına bağladığı Türk Bayrağı ile “Duran Adam” eylemi yaptı. ÇIKTIKTAN SONRA iKiNCi SALDIRIZülfü Livaneli’nin konserin arkasından Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım’ın makam şoförünün de aralarında olduğu bir grubun bir kez daha saldırısına uğradığı söylendi. Özel güvenlik görevlilerinin kurtardığı Livaneli, güçlükle bindirildiği bir araçla konser alanından uzaklaştırıldı. YILDIRIM: oldukça çok ÜZGÜNÜM, GEREKEN YAPILACAKLivaneli’ye çiçek vermemesi dikkat çeken Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım, iddialar ile alaka-lı idari araştırma başlattığını belirt ti. Zülfü Livaneli’yi arayarak telefonla konuştuğunu da ifade eden Yıldırım, “Çok üzgünüm, gerekeni yapacağım” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz