Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Zenginliğin Sırrı Tasarruf
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:51:32
Zenginliğin Sırrı Tasarruf

TSPAKB “zenginliğin sırrını ilginç tespitler ile sıraladı.Zenginliğin büyük ikramiyeyle, mirasla ya da riskli yatırımla gelmeyeceğini ifade eden TSPAKB, “Gelirin duacısı küçük zevkleri kurallar ile check altında tutun. Hiç para kaybetme ihtimali olmadan yarım zengin olma düşüncesine yatırım değil hayal denir” uyarısı yaptı. Tüketicilere “öncelikle yatırım hedefinizi belirleyin” çağrısında bulunan TSPAKB, [r] “Kredi kartı ile alışveriş […]

Zenginligin-Sirri-TasarrufTSPAKB “zenginliğin sırrını ilginç tespitler ile sıraladı.
Zenginliğin büyük ikramiyeyle, mirasla ya da riskli yatırımla gelmeyeceğini ifade eden TSPAKB, “Gelirin duacısı küçük zevkleri kurallar ile check altında tutun. Hiç para kaybetme ihtimali olmadan yarım zengin olma düşüncesine yatırım değil hayal denir” uyarısı yaptı.

Tüketicilere “öncelikle yatırım hedefinizi belirleyin” çağrısında bulunan TSPAKB, [r] “Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda, parayı cüzdanınızdan çıkardığınız duruma göre daha fazla harcama yapmayın. Nakit de harca iseniz kredi kartı ile da harca iseniz 1 TL sürekli 1 TL’dir. Kredi kartını borçlanmak için değil, ödeme aracı şeklinde kullanın. Borçlanarak bir şey almak istiyor iseniz bunun yolu kredi kartınız değildir” önerisinde tespit edil-di. TSPAKB’nin internet sitesinde yer alan yazıda, şu ilginç öneriler yer aldı:

Uzun dönemde ve düzenli şeklinde tasarruf etmek iradeli olmayı gerektirir. Yeri geldiğinde birikiminizi, tatil ya da yeni mobilya için harcamayı aklınızdan geçirebilirsiniz. Anca k bu durumlarda kısa olan dönemli zevklerden kaçıp uzun dönemli hedeflerinize odaklanın. Finansal başarının sırrı, harcama yaptıktan sonra kalanı tasarruf etmek değil, birikime ayırdığınız miktardan arta kalanı harcamaktır.

NAKiT PARA BOޞ ARAZi GiBi

Çok tedbirli davranarak hesabınızda yüklü miktarda nakit ya dahesabınızda sadece birtakım hisse senedi bulundurmak doğru yatırım yolu değildir. Nakit duran para, boş bırakılmış verimli arazi gibidir, yatırıma yönlendirmezseniz enflasyon karşısında erir gider. Bu yüzden riski dağıtmak için, yatırım sepetinizi her açıdan çeşitlendirin, beklenmeyene sürekli hazır olun. daha önce bir yatırım aracının oldukça çok kazandırmış

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz