Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Zarate Gollerini İzle
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 1 Ocak 2013 - 22:08:15
Zarate Gollerini İzle

Fenerbahçe, dört koldan transfer harekatını sürdürürken, Lazio Başkanı Claudio Lotito, Zarate için Fenerbahçe’den 9.5 milyon Euro bonservis bedeli istedik. Görüşmelerimiz devam ediyor şeklinde konuştu.. ilk yarı bitiminde, 3 kaliteli oyuncu alacağız açıklaması yapan Başkan Aziz Yıldırım’ın sözleri doğrultusunda kadroyu takviye etme çalışmalarını sürdüren Fenerbahçeli yöneticiler, belirlenen isimler ve kulüpleriyle görüşmelerini sürdürüyor. Bu kulüplerden biri Lazio, […]

Zarate-Gollerini-izleFenerbahçe, dört koldan transfer harekatını sürdürürken, Lazio Başkanı Claudio Lotito, Zarate için Fenerbahçe’den 9.5 milyon Euro bonservis bedeli istedik. Görüşmelerimiz devam ediyor şeklinde konuştu..
ilk yarı bitiminde, 3 kaliteli oyuncu alacağız açıklaması yapan Başkan Aziz Yıldırım’ın sözleri doğrultusunda kadroyu takviye etme çalışmalarını sürdüren Fenerbahçeli yöneticiler, belirlenen isimler ve kulüpleriyle görüşmelerini sürdürüyor.

Bu kulüplerden biri Lazio, görüşülen oyuncu ise golcü Zarate. italyan kulübünün Başkanı Claudio Lotito, dün ülke basınına yaptığı açıklamada, görüşmeleri doğruladı. Lotito, Zarate için Fenerbahçe’den 9.5 milyon Euro bonservis bedeli istedik. Görüşmelerimiz devam ediyor. Eğer bir aksilik çıkar ve Fenerbahçe ile görüşmeler tıkanırsa, bu durumda futbolculumuzu Genoa’ya kiralayabiliriz sözlerini sarfetti. italya’da kulübüyle ilgili gelişmeleri açık yüreklilikle anlatmasıyla bilinen Lazio Başkanı’nın bu sözlerinin ardından gözler Fenerbahçe Yönetimi’ne çevrildi. Bu arada kulübüyle 2014 yılına kadar sözleşmesi bulunan Zarate, geçen sezon inter’de kiralık oynamış, sezon bitiminde kulübü Lazio’ya geri dönmüştü. Bu arada asbaşkan Ömer Temelli, transfer çalışmalarının sürdüğünü, 6 Ocak’a kadar bir transferi açıklayacaklarını şeklinde konuştu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz