Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Zafer Önen Son Yolculuğuna Uğurlandı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Aralık 2013 - 23:13:59
Zafer Önen Son Yolculuğuna Uğurlandı

Geçtiğimiz gün yaşamını kaybeden, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Zafer Önen, son yolculuğuna uğurlandı. Pendik’teki bir rehabilitasyon merkezinde tahmini 6 aydır tedavi gören ve önceki gün yaşamını kaybeden tiyatro ve seslendirme sanatçısı Zafer Önen, son yolculuğuna uğurlandı.Önen’in cenazesi, Şişli’deki şehir Sineması’nda düzenlenen törenin arkasından Teşvikiye Camisi’ne getirildi. Burada taziyeleri, Önen’in oğlu Suat Önen kabul etti.Törene, Önen’in […]

Zafer-Onen-Son-Yolculuguna-Ugurlandi Geçtiğimiz gün yaşamını kaybeden, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Zafer Önen, son yolculuğuna uğurlandı.
Pendik’teki bir rehabilitasyon merkezinde tahmini 6 aydır tedavi gören ve önceki gün yaşamını kaybeden tiyatro ve seslendirme sanatçısı Zafer Önen, son yolculuğuna uğurlandı.Önen’in cenazesi, Şişli’deki şehir Sineması’nda düzenlenen törenin arkasından Teşvikiye Camisi’ne getirildi. Burada taziyeleri, Önen’in oğlu Suat Önen kabul etti.Törene, Önen’in ailesi, yakınları ve sanatçı [r] arkadaşları katıldı.Çok üzgün olduğunu ifade eden Suat Önen, babasının Türk tiyatrosunun en önemli isimlerinden biri olduğunu söyledi. Önen, “Babamı dostumu , arkadaşımı, bir tiyatrocuyu, bir sanatçıyı yitirdim. Eskiler çok deği-şikydı. Onların terbiyesi, onlardan aldığımız eğitim, kültür bu nesilde de olsun istiyoruz. Herkesin birbirini sormasını istiyorum. En büyük sıkıntı, birbirimizi sormuyoruz. Babam da bu sıkıntıyı yaşadı. Geleni oldu ama çok değildi” diye konuş-tu. “DAHA NEJAT BABA’NIN KIRKI ÇIKMAMIŞTI”Cenazeye katılan oyuncu Süheyl Uygur da üzgün olduğunu dile getirerek, “Nejat babanın daha 40’ı çıkmadı. Arka arakaya acılar yaşadık” ifadelerini kullandı. Çok çok büyük değerlerin kaybolduğunu, bu değerlerin bir daha gelmeyeceğini vurgulayan Uygur, “Türk tiyatrosu açısından da büyük kayıp. Bugün Türk tiyatrosu varsa bu büyük insanlar yüzünden var. Temeller gidince şöyle bir sallanıyorsunuz, çok büyük kayıp” diye konuş-tu. “ZİYARETİNE GİTMEK İSTİYORDUK, KISMET BUGÜN mücadeleKMIŞ”Sinema ve televizyon dizi futbolcusu Ferdi Akarnur da 45 yıllık arkadaşı Önen’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını anlatarak, “Çok sevdiğim bir ağabeyimdi, çok da güzel günlerimiz oldu. Allah sıralı ölüm versin. Ölümün yaşı yok, kaç yaşında olursa olsun, ölüm insanı üzüyor. Zafer ağabeyim de çok sevdiğimiz bir kişiydi. Hatta gelecek hafta içinde ziyaretine gitmek istiyorduk. Kısmet, burada ziyaret etmekmiş” diye konuş-tu. Oyuncu İbrahim Kendirci de Önen’in, eniştesinin babası olduğunu ifade ederek, “Benimde konservatuvara girme sebeplerimden biridir Zafer amca. Mekanı cennet olsun. Allahın izniyle bizim ailede o bayrağı güzel bir şekilde devralır ve onun yolunda ilerlerim” ifadelerini kullandı. “2013 yılı BİR AN ÖNCE BİTSİN bundan sonra”Tiyatro, sinema ve televizyon dizi futbolcusu Zafer Algöz de Önen’in, kibar, esprili ve yetenekli biri olduğunu dile getirerek, şunları söyledi:”Allah rahmet eylesin. Ama 2013 yılı yılını hiç sevmedim. 2013 yılı yılında özellikle sanat dünyasında birçok büyüğümüzü, ağabeyimizi, arkadaşımızı yitirdik. 2013 yılı sene-si bir an önce bitsin bundan sonra, bu yılın uğursuz geldiğine inanmaya başladım.”Zafer Önen’in cenazesi, Teşvikiye Camisi’nde kılınan namazın arkasından Feriköy Mezarlığı’nda gömüldü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz