Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yozgatta Develerle İftar Coşkusu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 01:16:37
Yozgatta Develerle İftar Coşkusu

Yozgat ili Valiliği ve Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen ve Ramazan ayının başından itibaren her gün bir ilçeye gitmiş olan Bozok Bereket Kervanı’nın son durağı Yerköy ilçesi oldu.Ramazan ayının ilk günü develer eşliğinde yola çıkan Bozok Bereket Kervanı, son iftar yemeğinin finalini de yine develer ile yaptı. Kervan Ramazan ayı boyunca tahmini 50 bin kişiye […]

Yozgatta-Develerle-iftar-Coskusu
Yozgat ili Valiliği ve Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen ve Ramazan ayının başından itibaren her gün bir ilçeye gitmiş olan Bozok Bereket Kervanı’nın son durağı Yerköy ilçesi oldu.

Ramazan ayının ilk günü develer eşliğinde yola çıkan Bozok Bereket Kervanı, son iftar yemeğinin finalini de yine develer ile yaptı. Kervan Ramazan ayı boyunca tahmini 50 bin kişiye iftar verdi.

Yozgat ili Valisi Abdulkadir Yazıcı, il Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Bozkurt, [r] Yerköy Kaymakamı Bayram Gale, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, YOGiSAD Başkanı Ayhan Çelik ve daire müdürleri, iftar öncesinde develer ve mehter takımı eşliğinde cadde ve sokaklarda yürüyerek misafiri iftar yemeğine davet etti.

Vali Yazıcı, “Ramazan ayının başında Bozok Bereket Kervanı şeklinde arkadaşlarımızla yola çıktık. maksadı mız sayın başbakanımızın da belirt tiği gibi yemeğimizi lüks otellerde güzel süslü davetlerde değil de halkımızla birlik-te yemek için yola çıktık. Bugüne kadar 13 ilçemizde ve merkezde 6 yerde olmak üzere 19 iftar yemeği verdik. Tabi 48 bin civarında vatandaşımızla birlik-te yemeğimizi açtık. Gittiğimiz yerlerde esnafı gezdik daire müdürleri ile devlet millet kaynaşması adına güzel bir organizasyon oldu, neticesinde de 50 bin civarında vatandaşımızla müşterek dua ettik, müşterek yemek yedik, güzel bir çalışma sergilediğimizi düşünüyorum” diye konuş-tu. CiHAN

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz