Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

YouTubeun Android Sürümünde Beğenilen Yenilik
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:18:34
YouTubeun Android Sürümünde Beğenilen Yenilik

YouTubeun Android sürümünde beğenilen yenilik…Google’ın en beğenilen servislerinden biri olan YouTube’un Android uygulaması güncellendi ve belki de son zamanların en beğenilen yeniliğine imza attı.Uzun zamandır ufak güncellemeler alan yazılım bundan sonra ala-ka çekici çoklu işlem desteğine kavuşuyor. Kullanıcılar bir videoyu izlemeye başladıktan sonra arama yapmaya ya da kanalı araştır-ma başladıklarında video yayımı kesilmiyor, ufak bir […]

YouTubeun-Android-Surumunde-Begenilen-YenilikYouTubeun Android sürümünde beğenilen yenilik…
Google’ın en beğenilen servislerinden biri olan YouTube’un Android uygulaması güncellendi ve belki de son zamanların en beğenilen yeniliğine imza attı.
Uzun zamandır ufak güncellemeler alan yazılım bundan sonra ala-ka çekici çoklu işlem desteğine kavuşuyor. Kullanıcılar bir videoyu izlemeye başladıktan sonra arama yapmaya ya da kanalı araştır-ma başladıklarında video yayımı kesilmiyor, ufak bir ekranda sürüyor. Google’ın standart kart tipi arabirimini içeren yazılımın yeni sürümüyle video izlemeye ara [r] vermeden ötek i işlemler yapılabiliyor.Yeni sürümü kuranların görebileceği gibi başka işlemler yapılırsa izlenen video sağ alt köşede sürüyor. arkasından yenide n istenen an tam ekran moda geçmek mümkün. Aksine videoyu izlemek istemiyor iseniz bu alt kareyi sağa ya da sola sürükleyip atmanız yeterli. YouTube ekibi başka ala-ka çekici özel olarakr de ekledi. Örneğin bundan sonra listelerde aramalar ve arka arkaya izlemek daha kolay.Google’ın kısa olan zaman ev-vel satışa sunmaya çalıştığı Chromecast adlı HDMI tip kablosuz TV eklentisi düşünülürse, YouTube’un daha iyi hale getirilmesi şaşırtıcı değil. Demek oluyor ki bundan sonra oynayan video TV ekranında iken elinizdeki cihazla bir sonraki videoyu seçip bakış atabileceksiniz. izlenecek bir sonraki videoyu bulmak kolaylaşabilir ve bekleme olmayacak. iOS’a özel YouTube sürümünün ne zaman güncelleneceği belli değil ama gecikmesi beklenmiyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz