Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yıpranmış Saçlar İçin Evde Bakım Önerileri
Yıpranmış Saçlar İçin Evde Bakım Önerileri

Sık sık boyamaktan yıpranan saçlarınız eski parlaklığını, hacmini ve güzelliğini mi yitirdi? işte saçlarınızı eski sağlığına kavuşturacak öneriler! Saçlarımız çeşitli nedenlerden dolayı yıpranıyor. Kimimizinki güneşe maruz kalmaktan, kimimizinki de sık boyatmaktan. Isı veren saç şekillendiriciler de saçları yıpratan bir ötek i etken… Pudra.com yıpranmış saçlarınıza nefes aldıracak bazı öneride tespit edil di. Üstelik tama mı […]

Yipranmis-Saclar-icin-Evde-Bakim-Onerileri Sık sık boyamaktan yıpranan saçlarınız eski parlaklığını, hacmini ve güzelliğini mi yitirdi? işte saçlarınızı eski sağlığına kavuşturacak öneriler!
Saçlarımız çeşitli nedenlerden dolayı yıpranıyor. Kimimizinki güneşe maruz kalmaktan, kimimizinki de sık boyatmaktan. Isı veren saç şekillendiriciler de saçları yıpratan bir ötek i etken…
Pudra.com yıpranmış saçlarınıza nefes aldıracak bazı öneride tespit edil di. Üstelik tama mı de kolayca uygulanabilir cinsten.[r]..Maske uygulayın!
Saçlarınıza haftada bir ya da iki kez maske uygulamayı ihmal etmeyin. Maske sayesinde yıpranmış saç telleriniz derinlemesine onarılacak ve saçınız güç kazanacak. Maskeyi kendiniz evde uygulayabilir, ya da saçlarınızı boyatmak için kuaföre gittiğinizde orada uygulatabilirsiniz.Düzleştirmeye ya da dalgalandırmaya ara verin!
Eğer saç düzleştiricisiyle her gün saçlarınızı düzleştiriyorsanız ya da maşa yardımıyla her banyodan sonra dalgalı hale getiriyorsanız buna dur deme vakti çoktan gelmiş de geçiyor demektir.
Saç düzleştirici ya da maşa kullanmaktan vazgeçmem diyorsanız o halde saçınızı ısıya karşı koruyacak ürünler kullanmanızda fayda var.Islakken fırçalamayın!
Saçınızı açmak için tarak yerine fırça kullanıyorsanız ıslakken fırçalamamaya özen gösterin. Evet, bütü n kuaförlerin saçınızı ıslakken fırçaladığını biliyoruz ama onların yapıyor olması sizin de yapmanız gerektiği anlamına ne yazık ki gelmez.Saç kurutma makinesini her gün kullanmayın!
Bırakın saçınız kendi kendine kurusun. Tabii ki ıslak saçlarla yatmanızı önermiyoruz, böyle acil durumlarda saçı hemen kurutmakta fayda var. faka t normal zamanlarda, her banyodan sonra saçı kurutmayı adet edindiyseniz, buna biraz ara vermenizi tavsiye ederiz.Yastık kılıfı önemli!
Saten yastık kılıflarının saçınız için en iyisi olduğunu söylesek şaşırır mısınız? Kumaş cinslerinin cildimiz ve saçımız üzerindeki etkileri kanıtlanmış vaziyette. O halde uyurken sentetik kumaşlar yerine daha doğal kumaşlar tercih etmek en doğru karar olacak!
Sudaki kirece dikkat edin!
Sudaki kireç oranı saçınıza zarar veriyor olabilir. Kullandığınız bakım kremlerine ve maskelere karşın saçlarınız hala kaskatı ve bakımsız görünüyorsa belki de evinizdeki su tesisatında kireç arıtma sistemi kullanmanız gereklidur.
pudra.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • yıpranmış saçlar için evde bakım
  • yipranmis saclara evde bakim
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz