Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yıldızların Kıyafetleri Tartışma Başlattı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:16:23
Yıldızların Kıyafetleri Tartışma Başlattı

Yıldızların kıyafetleri tartışma başlattı…Müzik kariyerinde altın çağını yaşayan Sertab Erener, sene-ler geçtikçe güzelleşip kendini yeniliyor… Müziklerinin yakınında sahne kostümlerinde de deği-şik bir tarz yakalamaya çalışan Erener; Özgür Masur, Dilek Hanif, yüzy Bülbül ve Özlem Kaya gibi tasarımcıların giyisilerini tercih etmeye başladı. Sahne konusunda hiçbir masraftan kaçınmayan Erener, son konserinde 5 şarkıda bir kostüm değiştirerek rekora […]

Yildizlarin-Kiyafetleri-Tartisma-BaslattiYıldızların kıyafetleri tartışma başlattı…
Müzik kariyerinde altın çağını yaşayan Sertab Erener, sene-ler geçtikçe güzelleşip kendini yeniliyor…

Müziklerinin yakınında sahne kostümlerinde de deği-şik bir tarz yakalamaya çalışan Erener; Özgür Masur, Dilek Hanif, yüzy Bülbül ve Özlem Kaya gibi tasarımcıların giyisilerini tercih etmeye başladı. Sahne konusunda hiçbir masraftan kaçınmayan Erener, son konserinde 5 şarkıda bir kostüm değiştirerek rekora imza attı. 2 saatte [r] 5 kostüm giyen Erener, pintiliğiyle tanınan birtakım meslektaşlarına ders verdi.

DEMET AKALIN

Gülşen’den zengin miyim?

ޞarkıları kadar giydiği sahne kostümleri ile de konuşulan Demet Akalın giyisie oldukça çok para harcamamaya karar verdi. Akalın, “Ben Gülşen’den zengin değilim. Bir giyisii 2-3 kez giyiyorum” diyerek bundan sonra tasarruf yaptığını dile getirdi.

REKOR GÜLޞEN’DE

8 KONSER 1 kıyafet

Gülşen 13 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinde yeni kasetinü tanıtmış ve bu geceye özel siyah bir giyisi diktirmişti. Sanatçı, o günden sonra verdiği 8 konserde aynı giyisii giydi. Bu durum da Gülşen’in hakkında ‘pinti’ diye konuş-tukodularının çıkmasına sebe p oldu.

BÜLENT ERSOY

Aynı kıyafetyi 3 kez giydi

Kostümleri ve takıları en oldukça çok konuşulan isimlerden biri olan Bülent Ersoy, geçtiğimiz se-ne Londra konserinde giydiği beyaz tüylü kıyafetsini bu yıl İstanbul ilinde iki ayrı konserinde giydi.

SiBEL CAN

5 hafta üst üste aynı giyisile çıktı

Bir dönem her giydiği günlerce konuşulan Sibel Can, son yıllarda ‘eli sıkı’ şeklinde anılmaya başladı. Sibel Can, 5 hafta üst üste aynı kıyafet ve aynı saç modeliyle sahneye çıktı. Tasarruf ettiğini anımsatan şarkıcı, kostümleri üzerinde küçük oynamalar yaptırarak masraftan kaçınıyor.

Bugün

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz