Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yıldız Holding Yasaklamıştı Ama
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:25:38
Yıldız Holding Yasaklamıştı Ama

Yıldız Holding yasaklamıştı ama…Yıldız Holding bünyesine geçtikten sonra strateji değiştiren Dialar’da açıklandığı gibi alkol satışının bitmediği söylendiÜlker’in çatı firması star Holding, Migros’a ait ޞok’u 600 milyon TL’ye satın aldı. ikinci büyük hamle yine star Holding’den geldi. Bu kez ispanyol Dia’yı 350 milyon TL bedelle devraldı. arkasından Fransız hipermarket devi Carrefour, Türkiye’deki operasyonu CarrefourSa’yı ortağı Sabancı […]

Yildiz-Holding-Yasaklamisti-AmaYıldız Holding yasaklamıştı ama…
Yıldız Holding bünyesine geçtikten sonra strateji değiştiren Dialar’da açıklandığı gibi alkol satışının bitmediği söylendi
Ülker’in çatı firması star Holding, Migros’a ait ޞok’u 600 milyon TL’ye satın aldı. ikinci büyük hamle yine star Holding’den geldi. Bu kez ispanyol Dia’yı 350 milyon TL bedelle devraldı. arkasından Fransız hipermarket devi Carrefour, Türkiye’deki operasyonu CarrefourSa’yı ortağı Sabancı Holding’e devretti. Onur Marketler zincirinin 119 Onurex [r] mağazası da geçtiğimiz aylarda star Holding çatısı altına girdi. star’ın Onurex mi, ޞok mu, yoksa Dia şeklinde mı devam edeceği şimdi-lik netlik kazanmadı.

ޞimdi gelelim yeni kulis bilgisine… ispanyol DiaSa’yı Nisan ayında bünyesine katan star Holding, zincirde alkol satışı yapmayacağını açıklamış, stoklar bittikten sonra da raflarda alkollü ürün kalmamıştı. Geçtiğimiz günlerde yolumuz bir Dia’ya düştüğünde gördük ki birtakım noktalarda alkol satışı halen sürüyor. Merak edip araştırdığımızda franchising olan 300 Dia’da alkol satışının devam ettiğini öğrendik. Konumuz tabii alkol satışı değil Anadolu Grubu’nun discount zinciri olan Ekomini de sürat-le büyüme sürecinde. Her köşe başında bir Ekomini Market açmaya uğraşıyor. Ekomini de bugün 71 şehirde 739 mağazaya ulaşmış durumda. Duyduğumuza göre Anadolu Grubu şimdi de franchising olan 300 Dia ile ilgileniyormuş. Yakında birtakım Dia’ların tabelası alkollü içecek satış ruhsatına malik Ekomini olursa şaşırmayın.

Bu arada da Dia’lar ile alaka-lı yeni yapılanma yoğun şekilde sürüyor. Bu nede n le tabelalar halan DiaSA şeklinde sürüyor. faka t yeni sene-ye kalmadan tabelalarda ve raflarda değişim olacağını da belirtelim… (Para Dergisi)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz