Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yeşil Sahalarda Futbol Terörü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 4 Şubat 2013 - 14:50:54
Yeşil Sahalarda Futbol Terörü

Bölgesel Amatör Lig’de Ayvalıkgücü Belediyespor ile Yenişehir Belediyespor arasında oynanan mücadelenın arkasından bir grup Ayvalıkgücü Belediyesporlu taraftar, Yenişehir Belediyespor kafilesini taşladı. olay ilerda 6 şahı s yaralandı.Bölgesel Amatör Lig 9. Grup’ta 29 puanla zirveyi paylaşan Ayvalıkgücü Belediyespor ile Yenişehir Belediyespor arasında Ayvalık Stadı’nda oynanan mücadeleyi Ayvalıkgücü 3-2 kazandı. Maç sonrası Ayvalık ilçe Stadı’nı terk etmeye […]

Yesil-Sahalarda-Futbol-TeroruBölgesel Amatör Lig’de Ayvalıkgücü Belediyespor ile Yenişehir Belediyespor arasında oynanan mücadelenın arkasından bir grup Ayvalıkgücü Belediyesporlu taraftar, Yenişehir Belediyespor kafilesini taşladı. olay ilerda 6 şahı s yaralandı.
Bölgesel Amatör Lig 9. Grup’ta 29 puanla zirveyi paylaşan Ayvalıkgücü Belediyespor ile Yenişehir Belediyespor arasında Ayvalık Stadı’nda oynanan mücadeleyi Ayvalıkgücü 3-2 kazandı. Maç sonrası Ayvalık ilçe Stadı’nı terk etmeye hazırlanan Yenişehir Belediyesporlu oyuncular ve yöneticiler, taşlı saldırıya uğradı. Yöneticiler Mehmet Günay, Özcan Turanlı, kaleci antrenörü Muharrem [r] Alkuş, antrenör Ahmet Zeytin ve oyuncular ibrahim Çulgatay ile Doğan Kaplan atılan taşlar ile yaralandı.Yönetici Mehmet Günay, kaleci antrenörü Muharrem Alkuş ve oyuncu ibrahim Çulgutay Ayvalık Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındı. Başından darbe alan Mehmet Günay’ın başına 3 dikiş, kaleci antrenörü Muharrem Alkuş’un yüzüne de 4 dikiş atıldı. ötek i yaralılar ayakta tedavi edilirken, Yenişehir Belediyespor kafilesi, poli s ekibi nezaretinde kaldıkları otele götürüldü.Yenişehir Belediye Spor Başkanı Hakan Ceylan, Ayvalık’tan adeta canlarını kurtararak Bursa’ya geldiklerini ifade ederek, “Olaylar inanılır gibi değil. Atılan taşlardan canımızı zor kurtardık. Bize atılan taşlar o kadar büyüktü ki, Allah korusun daha büyük faciada olabilirdi. Bu yapılanları esefle kınıyor, yaralı arkadaşlarımıza ve camiamıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yaralanan arkadaşlarımız olay ilerı çıkaranlardan şikayetçi oldular. Hakkımızı yasal yollardan sonuna kadar arayacağız” diye konuş tu. (ViK)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz