Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yenimahalle Belediyesi Kalitesini Tescilledi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:12:07
Yenimahalle Belediyesi Kalitesini Tescilledi

Yenimahalle Belediyesi kalitesini tescilledi… Ankara ili Yenimahalle Belediyesi üst üste 3.kez kazandığı ‘Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ ve ‘IQNET – Uluslar arası Tanınırlık Belgesi’ne tertiplenen törenle teslim aldı. Belgeleri, TSE Genel Sekreteri Üzeyir Karagöz’ün elinden alan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Bu belge benim değil, bütü n mesai arkadaşlarımın” diye konuş-tu. Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro […]

Yenimahalle-Belediyesi-Kalitesini-TescillediYenimahalle Belediyesi kalitesini tescilledi…

Ankara ili Yenimahalle Belediyesi üst üste 3.

kez kazandığı ‘Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ ve ‘IQNET – Uluslar arası Tanınırlık Belgesi’ne tertiplenen törenle teslim aldı. Belgeleri, TSE Genel Sekreteri Üzeyir Karagöz’ün elinden alan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Bu belge benim değil, bütü n mesai arkadaşlarımın” diye konuş-tu.

Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro [r] Salonu’nda tertiplenen törene, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Vekili Müslüm Ertekin, Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Gürol Karahisarlıoğlu, Başar Bal, CHP Yenimahalle ilçe Başkanı Ali Buçan, TSE Genel Sekreteri Üzeyir Karagöz ve Genel Sekreter Yardımcısı Coşkun ޞentürk katıldı. Her se-ne gerçekleştirilen TSE’nin denetimiyle tetkiklerden başarılı neti-ce elde ederek, 3 sene-de bir tertiplenen Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni üst üste 3 kez kazanan Yenimahalle Belediyesi’nin başarısı bir de ‘IQNET – Uluslar arası Tanınırlık Belgesi’ ile taçlandırıldı. Ankara ilinde bu belgeyi alan tek belediye olan Yenimahalle Belediyesi sesini bütü n dünyaya duyurmuş oldu.

KALiTELi BELEDiYE

TSE Genel Sekreteri Üzeyir Karagöz yaptığı konuşmada, “Kalite yaşayarak öğrenilecek bir şey. Görüyorum ki, uzun bir dönem boyunca kaliteli düşünmeyi, yaşamayı ve çalışmayı kendisine hedef almış bir belediyeyle karşı karşıyayız. Belge işin sadece formel tarafı. 3’üncü kez belge yenileme tetkikinden geçmiş olan belediyemiz enstitümüz tarafından daha üst bir sınıfa terfi ettirilmek üzere, Kalite Yönetim Belgesinin yakınında bir de IQNET belgesiyle taçlandırılmış halindadır. Yapılan işleri denetime açabilmek önemli bir medeni cesaret işidir. Bundan dolayı Fethi Yaşar’a teşekkür ediyorum. Yine, 3 dönemdir bu belgeyi yenileyerek, çok büyük başarı gösteren Belediye personeline ve Fethi Yaşar’a, bir kurumun genel sekreteri kimliğimin de yakınında Yenimahalleli bir vatandaş şeklinde kutluyorum.” diye konuş-tu.

PERSONELE TEޞEKKÜR

Yaşar, konuşmasında şunları dile getirdi: “Kaynakları verimli kullanıp, müşteri memnuniyetini üstte tutarsak o kurum çok büyük verimle çalışır. Vatandaşın bize sandıkta verdiği güveni biz onlara en iyi şekilde hizmet vererek taçlandırdık. Belediyeye sinirle giren bir vatandaşı gülerek uğurlamayı hedef edindik. Hizmetin ve memnuniyetin en üste çıkması için yoğun bir çalışmaya girdik. Bu belgeyi ben almadım. Bu belge eksi 40 derecede asfalt döken işçinin, makinistin, çöp toplayan çalışanlarımızın, meclis üyelerinin, bütü n personelin. Yenimahalle her şeyin en iyisine layık.”

TSE Genel Sekreteri Üzeyir Karagöz, belgeleri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a takdim etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz