Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yeni Zayıflama Yöntemi Dil Yaması Tartışılıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:39:22
Yeni Zayıflama Yöntemi Dil Yaması Tartışılıyor

Plastik cerrahi uzmanı Nikolas Chugay’ın Latin Amerika ülkelerinde gördükten sonra ABD’de uygulamaya başladığı yeni zayıflama yolu, ülkede tartışmalara yol açtı.Ankara ili – Fıtık ameliyatlarında kullanılanlara benzeyen plastik bir yamanın dil sonucu yerleştirilmesiyle uygulanan yöntem, az zaman içerisinde kilo vermek arzulayan kadın milleti arasında sürat-le yayılırken tıp çevrelerinde “barbarca” şeklinde niteleniyor. Plastik cerrahi uzmanı Nikolas Chugay, […]

Yeni-Zayiflama-Yontemi-Dil-Yamasi-TartisiliyorPlastik cerrahi uzmanı Nikolas Chugay’ın Latin Amerika ülkelerinde gördükten sonra ABD’de uygulamaya başladığı yeni zayıflama yolu, ülkede tartışmalara yol açtı.
Ankara ili – Fıtık ameliyatlarında kullanılanlara benzeyen plastik bir yamanın dil sonucu yerleştirilmesiyle uygulanan yöntem, az zaman içerisinde kilo vermek arzulayan kadın milleti arasında sürat-le yayılırken tıp çevrelerinde “barbarca” şeklinde niteleniyor.

Plastik cerrahi uzmanı Nikolas Chugay, 10 dakika süren ve 2 bin Amerikan dolarına [r] mal olan cerrahi bir girişimle dil sonucu dikilen plastik yamanın katı gıda tüketimini mutlaka acı verici bir hale getirerek müşterilerinin sürat-le kilo vermesine yardımcı olduğunu ileri sürüyor.

Yama, bir ay sonra çıkarılıyor.

Yöntemi ilk kez 4 se-ne ev-vel deneyen ve şimdiye kadar 81 kadının dillerine yama diken Chugay, sadece meyve suları ve protein karışımları gibi sıvı gıda maddeleri ile beslenebilen müşterilerinin bir ay içerisinde ortalama 10 kilo verdiklerini belirt ti. Chugay, kendisi gibi doktor olan oğlu ile uyguladıkları yolun herhangi bir riski olmadığını ve şimdiye kadar yamayı yutan bir hastaya rastlamadıklarını söyled i.

“DAHA HIZLI VE FAZLA KiLO ALINABiLiR”

Yöntem, Amerikan plastik cerrahi çevrelerinde ise büyük eleştiriyle karşılandı. Amerika Kozmetik Cerrahi Derneği, Chugay ve oğlunun yazdığı araştırmayı yayımlamayı reddederken kilo kaybı konusunda uzmanlaşan birtakım doktorlar, yolu “barbarca” diye niteledi.

Doktorlar, dil yaması ya da ötek i yöntemler ile sürat-le kilo kaybeden şahısla-rın aynı sürat-le ve oldukça çok daha fazla kilo aldıkları uyarısında tespit edil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz