Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yeni Evlenenlerde Romantizm Kaç Gün Sürer
Yeni Evlenenlerde Romantizm Kaç Gün Sürer

Yeni evliler üzerinde yapılan bir incele me son yıllardaki evliliklerin sebe p süra t la bitme noktasına gelebildiğini bir kez daha ortaya koydu. Anneannelerimizin ya da annelerimizin fedakarlık ederek, saygı çerçevesinde belkide 50 ya da 60 yı l korudukları tatlı romantizmi bakın biz yeni nesil ne kadar yaşatabiliyoruz? iki yı l 6 ay 25 gün… […]

Yeni-Evlenenlerde-Romantizm-Kac-Gun-Surer Yeni evliler üzerinde yapılan bir incele me son yıllardaki evliliklerin sebe p süra t la bitme noktasına gelebildiğini bir kez daha ortaya koydu.
Anneannelerimizin ya da annelerimizin fedakarlık ederek, saygı çerçevesinde belkide 50 ya da 60 yı l korudukları tatlı romantizmi bakın biz yeni nesil ne kadar yaşatabiliyoruz?
iki yı l 6 ay 25 gün… aşkın ömrü 3 yıldır kitabının yazarı Frédéric Beigbeder’in iddiası birkez daha doğrulanmış oldu.[r].Romantizm:
Evliliğin ilk yıldönümünden sonra erkek zayıf kalmak için uğraşmaz ve en acilinden bir göbeğe sahip olur, kadınsa eşine güzel görünmek için harcaması gereken zamanı büyük ihtimalle ev işlerine ve geri kalan en değerli zamanı da kayınvalidesinin diye konuş tukodusuna harcar:) Ve böylece ilişkinin ilk günlerinde bir güvercin kadar kıpır kıpır olan romantizm duyguları bir anda yere serilir.
ingiltere’de beş bin çift üzerinde yapılan bir incele me da evde kumandanın kontrolünden, dışarda el ele dolaşmaya kadar bir oldukça oldukça çok konuda kadın ve erkeklerin aynı oranda haklı olduklarını iddia ettikleri görüldü. Yüzde 80’den fazlası kumanda bende olmalı derken, bir yı l den sonra erkeklerin bunu gereksiz görmeleri sonucunda el ele dolaşanların sayısı ise iki elin parmaklarını geçmiyor.
Ankete göre, bu süreden sonra erkeklerin yüzde 70’i üzerlerinden çıkardıkları pantolonlarını ve çoraplarını ortalıkta bırakmaya, yüzde 79’u da klozetin kapağını indirmemeye başlıyor.
Araştırmaya göre, seksi gecelikler bir yı l den sonra yerini mickey mouse’lu pijamalara bırakıyor. Cinsel ilişki sıklığı ise eğer çiftlerden birinin arzuları biraz daha güçlü değilse maalesef ilk yı l a oranla ikinci yı l de yüzde 50 azalabiliyor.
Araştırma şirketi www.onepoll.com’un sözcüsü John Sewell, çiftlerin jest yapmaktan vazgeçmemeleri gerektiğini söylüyor. Sewell, bu jestlerden en romantiğinin mum ışığında bir akşam yemeği olduğunu unutmamaları gerektiğini söyleyere k çiftlerin ezici üstünlük sağlamak yerine konular üzerinde uzlaşma yoluna gitmelerini de öğütlüyor.
mahmure.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz