Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yalan Dünya Yayından Kaldırılıyor Mu?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Nisan 2013 - 20:51:17
Yalan Dünya Yayından Kaldırılıyor Mu?

Bu hafta Yalan Dünya televizyon dizisi yayımlanabilir mı? Yoksa Yalan Dünya televizyon dizisi yayımdan mı kalkıyor? Son haftalarda oldukça çok gündemde olan bu proble-mi cevabı açık. Gülse Birsel rahatsızlığı nedeni ile Yalan Dünya televizyon dizisinin bu haftaki bölümünü yazamadı. Bu yüzden Yalan Dünya televizyon dizisi yerine bu hafta iki yeni bölüm Galip Derviş yayımlanacak. Yalan […]

Yalan-Dunya-Yayindan-Kaldiriliyor-MuBu hafta Yalan Dünya televizyon dizisi yayımlanabilir mı? Yoksa Yalan Dünya televizyon dizisi yayımdan mı kalkıyor? Son haftalarda oldukça çok gündemde olan bu proble-mi cevabı açık. Gülse Birsel rahatsızlığı nedeni ile Yalan Dünya televizyon dizisinin bu haftaki bölümünü yazamadı. Bu yüzden Yalan Dünya televizyon dizisi yerine bu hafta iki yeni bölüm Galip Derviş yayımlanacak. Yalan Dünya gelecek hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek.
Gülse Birsel rahatsızlığı nedeni ile Yalan Dünya televizyon dizisinin bu haftaki bölümünü yazamadı. Yalan Dünya televizyon dizisinin yeni bölümünün yayımlanmaması televizyon dizinin yayımdan kalkıyor diye konuş-tukodularının oluşmasına sebe p olmuştu. “Yalan Dünya”yı tek başına yazan Gülse Birsel’in daha ev-vel televizyon dizinin süresinin uzunluğundan rahatsız olduğu bu nede [r] n le televizyon dizinin bu hafta ekranlarda gösterilmediği duyuruldu. Gülse Birsel, Avrupa Yakası adlı televizyon dizide yakaladığı başarıdan sonra, kendisini Yalan Dünya televizyon dizisi ile de gösterdi. Ekranların en eğlenceli televizyon dizilerinden biri olan Yalan Dünya, pek çok başarılı ismi kadrosuna aldı.  Hatta Beyazıt Öztürk’ün televizyon dizide sürekli bir şekilde rol alıyor olması da ala-ka çekici olmuştu. Başarılı bir şekilde yoluna devam eden Yalan Dünya, son bölümlerde kendisini yenide nlamaya başladı. Bu nede n le izleyicilerinden negatif eleştiriler almaya başlayan televizyon dizi, herkesin aklına bitirileceği düşüncesini getirmeye başlamıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz