Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yağış Geliyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:49:24
Yağış Geliyor

Yağış geliyor…Meteoroloji uyardıMeteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu, öğle vakitlerinde Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Göller Yöresi, Mersin ili ve Adana’nın kuzey çevreleri ile Antalya’nın Elmalı, Korkuteli ilçelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Samsun, Ordu, Giresun, [r] Trabzon, Rize ili ve Artvin ili […]

Yagis-GeliyorYağış geliyor…
Meteoroloji uyardı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu, öğle vakitlerinde Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Göller Yöresi, Mersin ili ve Adana’nın kuzey çevreleri ile Antalya’nın Elmalı, Korkuteli ilçelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Samsun, Ordu, Giresun, [r] Trabzon, Rize ili ve Artvin ili ile öğle vakitlerinde Kars ili ve Ardahan ili çevrelerinde mahal-li şeklinde kuvvetli olması bekleniyor.

Hava ısısı, doğu kesimlerde 1 ila 3 derece azalacak, ötek i yerlerde ehemmiyetli bir değişiklik olmayacak. Sıcaklık doğu kesimlerde mevsim normalleri civarında, ötek i yerlerde mevsim normallerinin 1 ila 3 derece üzerinde civarında seyredecek.

Rüzgar ise Genellde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, Kıyı Ege’de kuzey yönlerden kuvvetli, Marmara’da kuzey ve kuzeydoğu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı, Hatay ili çevrelerinde güneybatı yönlerden kuvvetlice esecek.

KUVVETLi YAĞIޞ

Yağışların, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ili ve Artvin ili ile Kars ili ve Ardahan ili çevrelerinde mahal-li şeklinde kuvvetli olması beklendiğine dikkat çeken Meteoroloji, ani sel, su baskını, heyelan, ulaşımda aksamalar yıldırım gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı misafiri uyardı.

KUVVETLi RÜZGAR

Meteoroloji, rüzgarın, Kıyı Ege’de kuzey yönlerden kuvvetli, Marmara’da kuzey ve kuzeydoğu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı, Hatay ili çevrelerinde güneybatı yönlerden kuvvetlice esmesi beklendiğini bildirirken, ulaşımda aksamalar, çatı uçması gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı misafirin dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini duyurdu.

BAZI iLLERDE HAVA hali

iSTANBUL: Parçalı birtakım yerlerde oldukça çok bulutlu. (32)

ANKARA: Parçalı birtakım yerlerde oldukça çok bulutlu.(30)

iZMiR: Az bulutlu ve açık.(35)

ADANA: Parçalı bulutlu, öğle vakitlerinde kuzey çevreleri kısa olan süreli ve mahal-li olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı.(37)

ANTALYA: Parçalı bulutlu, öğle vakitlerinde Elmalı, Korkuteli ilçeleri kısa olan süreli ve mahal-li olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.(39)

SAMSUN: Parçalı ve oldukça çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle vakitlerinde mahal-li şeklinde kuvvetli olması bekleniyor. (27)

ERZURUM: Parçalı birtakım yerlerde oldukça çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.(23)

DiYARBAKIR: Açık.(37)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz