Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Xbox One
  • Ana Sayfa » Haber
  • 15 Ağustos 2013 - 09:36:25
Xbox One

Microsoft, yeni nesil oyun konsolu Xbox Oneın  8 Avrupa ülkesindeki piyasaya çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu.Xbox One sahibi olmayı hayal eden Avrupalı oyunseverler, biraz daha beklemek zorunda kalacak. Microsoft, Mayıs ayında tanıttığı ve Kasım ayında 21 ülkede satışa sunulacağını açıkladığı Xbox One hakkında Avrupalılara kötü bir haber verdi. Belçika, Danimarka, Finlandiya, Hollanda, Norveç, Rusya, isveç ve […]

Xbox-OneMicrosoft, yeni nesil oyun konsolu Xbox Oneın  8 Avrupa ülkesindeki piyasaya çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu.
Xbox One sahibi olmayı hayal eden Avrupalı oyunseverler, biraz daha beklemek zorunda kalacak. Microsoft, Mayıs ayında tanıttığı ve Kasım ayında 21 ülkede satışa sunulacağını açıkladığı Xbox One hakkında Avrupalılara kötü bir haber verdi.

Belçika, Danimarka, Finlandiya, Hollanda, Norveç, Rusya, isveç ve isviçre, Xbox One’a [r] kavuşmak için 2014’ü beklemek zorunda kalacak.

Xbox One, Kasım ayında ise Avustralya, Avusturya, Brezilya, Kanada, Fransa, Almanya, irlanda, italya, Meksika, ispanya, ingiltere, ABD ve Yeni Zelanda’da satışa sunulacak.

iÇiNDE OYUNLA GELECEK

The Verge sitesinin haberine göre, 8 Avrupa ülkesini ilgilendiren ertelemenin nedenini açıklamadı. faka t ek sesler ve dil desteği gibi pek çok teknik konunun ertelemenin arkasında olduğu söylen di. Dahası, konsolla uyumlu uygulamalar için ülkeler ile yapılan ortalık çalışmaları şimdi-lik tamamlanmış değil.

Microsoft, beklemek zorunda kalan müşterilerini tatmin etme amacıyla, konsol satışa çıktığında içerisinde hazır oyun bulunduracak. ޞirket, “Müşterilerimizi beklettiğimiz için üzgünüz. 2014 içerisinde en az zaman içerisinde Xbox One’ı sunmak için elimizden geleni yapacağız” açıklamasını yaptı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz