Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Windows 8.1 İçin RTM Aşamasına Geçildi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:29:39
Windows 8.1 İçin RTM Aşamasına Geçildi

Windows 8.1 için RTM aşamasına geçildi…Windows 8 işletim sistemindeki açıkları kapatacak, aranan yenilikleri ekleyecek olan ücretsiz Windows 8.1 güncellemesi için geri sayım sürüyor.Windows 8.1 için önizleme sürümü epeydir dağıtımda. Aradan geçen zamanda önizleme sürümünü kuran kullanıcılardan gelen yorumları değerlendiren ve açıkları kapatan Microsoft’un Windows 8.1 için son dönemeci geçtiği ifade ediliyor. Microsoft’un son nesil işletim […]

Windows-81-icin-RTM-Asamasina-GecildiWindows 8.1 için RTM aşamasına geçildi…
Windows 8 işletim sistemindeki açıkları kapatacak, aranan yenilikleri ekleyecek olan ücretsiz Windows 8.1 güncellemesi için geri sayım sürüyor.
Windows 8.1 için önizleme sürümü epeydir dağıtımda. Aradan geçen zamanda önizleme sürümünü kuran kullanıcılardan gelen yorumları değerlendiren ve açıkları kapatan Microsoft’un Windows 8.1 için son dönemeci geçtiği ifade ediliyor. Microsoft’un son nesil işletim sistemine belirli yenilikler katabilir olan güncelleme yıl sonundan ev-vel kullanıma girecek.Üretime hazır olan [r] Windows 8.1 sürümünün hazır olduğu şu günlerde Windows 8.1 sonrasında güncelleme çalışmaları sona ermeyecek. 17 Ekim tarihi itibarı ile başlayabilir olan final sürüm dağıtımı öncesinde şimdiden RTM aşamasına gelindi. RTM yani üretime hazır olan sürümü büyük PC üreticileri alıp sistemlerine kurmaya başlıyorlar. Bu aşamadan sonra RTM ile alaka-lı herhangi bir açık ya da hata bulunursa QFE şeklinde bilinen hızlı yamalar eklenip hazır hale getirilecek.Microsoft daha önceden de bu yolu izlemiş ve PC üreticilerine RTM sürümlerini önceden sunmuştu. Böylece işletim sistemi satışa çıktığı anda içeren sistemler satın alınabilir oluyor. Windows 8.1’in daha fazla özellik sunacağı biliniyor ama bununnla birlikte daha kararlı olacak. Windows RT 8.1 sürümüyse ikinci nesil Surface tabletlerde karşımıza çıkacak. Nokia’nın da Windows RT içeren tablet tanıtması bekleniyor. Benzer biçimde Windows Phone ve Xbox One ile alaka-lı yazılım güncellemeleri de sunuluyor olacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz