Wilma Elles`in Seks Kaseti Var Mı
Gönderen: admin Tarih: 12 Oca, 2013 At 09:45 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Wilma-Ellesin-Seks-Kaseti-Var-MiKerem Göğüş ün eski nişanlısı Burcu Özcan dan şok iddia.Takvim gazetesinden Neslihan Keskin’in haberine göre, ünlü oyuncu Wilma Elles’in seks kaseti olduğu ortaya çıktı..
Seksi oyuncu ile 2 yıldır birlikt e olan işadamı Kerem Göğüş’ün eski nişanlısı savcılığa suç duyurusunda bulunurken Wilma Elles’le ilg i lı şok iddialar da ortaya attı.
İşte Takvim’in haberinden bir bölüm;
Psikolojisinin bozulduğunu ve intiharın eşiğine geldiğini ifade eden Özcan, kendisine “Görüntülerini internete veririm. Hayatını karartırım” diye konuş tuğini iddia ettiği Kerem Gögüş’ü İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet etti.
Reklam Alanı
. Defalarca tacizlerine maruz kaldım. Psikolojim bozuldu, 40 kiloya kadar düştüm. İntiharın eşiğine geldim. * Kerem’le nişanlandık. İlişkimiz oldukça çok iyi gider iken Göğüş, beni tehdit etti. Bana, “Wilma ile ilişkimiz var. İkinizle de ilişkim devam edecek” diye konuş tu. Kabul etmedim. Bana, “G.Ö. gibi görüntün var” diyerek tehdit ve şantaj yaptı. * Videoyu bana izletti. Şok oldum. Wilma’nın da bu tarz görüntüsünün olduğunu söyleyere k tehditlerine devam etti.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • ünlülerin seks kasetleri

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>