Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Wells Fargo Müşteri Artıracak
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:52:14
Wells Fargo Müşteri Artıracak

Wells Fargo müşteri artıracak…Dünyanın en değerli bankası Wells Fargo, Asya’daki fon hizmetleri müşterilerini yüzde 20 artırmayı planlıyorWells Fargo & CO.’nun CEO’su Christopher Kundro, dünyanın en değerli bankasının Asya’daki fon hizmetleri müşterilerini bu se-ne yüzde 20 genişletmeyi planladığını belirt ti. Dünya genelinde 30 milyar dolarlık varlığın yöneticisi olan firmasın bölgede fonlama hizmeti alan 20 müşterisi olduğunu […]

Wells-Fargo-Musteri-ArtiracakWells Fargo müşteri artıracak…
Dünyanın en değerli bankası Wells Fargo, Asya’daki fon hizmetleri müşterilerini yüzde 20 artırmayı planlıyor
Wells Fargo & CO.’nun CEO’su Christopher Kundro, dünyanın en değerli bankasının Asya’daki fon hizmetleri müşterilerini bu se-ne yüzde 20 genişletmeyi planladığını belirt ti.

Dünya genelinde 30 milyar dolarlık varlığın yöneticisi olan firmasın bölgede fonlama hizmeti alan 20 müşterisi olduğunu anımsatan Kundro, bunların geleneksel, özel sermaye [r] ve melez fonlarına ek şeklinde çoğunluğunun tek yöneticinin checkünde olan hedge fonları olduğunu belirt ti.

Wells Fargo, HSBC Holdings Plc ve State Street Corp. gibi firmalerin fon müşterileri ile mücadele için, ekonomik büyümesi ve potansiyel yatırım fırsatlarının butik firmalerini çektiği bölgede kazançlarını artırmaya çalışıyor. Kundro’ya göre bölge, an itibariyle toplam küresel fon hizmetleri gelirinin yüzde 15’ini oluşturuyor.

Hong Kong’ta daha fazla fon arayışında olduklarını ifade eden Kundro, “Bölgedeki yüksek faizli ihraçların, kredi ve gelişen piyasalara odaklananlar gibi kompleks fonlarda geleneksel uzmanlığı olan bankaların avantajına olacak” diye konuş-tu.

Asya Pasifik bölgesindeki tahvil ihraççıları 2012’nin başından bu yana 1.8 trilyon dolarlık tahvil ihracı yaparak, düşük faiz ve dar kredi spreadlerinden yararlandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz