Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Volkanı Ağlatan Taraftarlar Konuştu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:23:38
Volkanı Ağlatan Taraftarlar Konuştu

Volkanı ağlatan taraftarlar konuştu…Trabzonsporlu oyuncu Volkan ޞen’e küfür ettikleri iddiası ile nezarete atılan taraftarlar suçlamaları kabul etmedi.Kesinlikle küfür etmediklerini anımsatan taraftarlardan ismet Bekar, “Niye küfür ediyorsun? Niye adam gibi top oynamıyorsun? Taraftar ile senin ne işin var?” diyerek Volkan’a tepki gösterdiklerini belirt ti. Trabzonspor’un dün akşam Çaykur Rizespor ile oynadığı ve 2 –1 kazandığı lig […]

Volkani-Aglatan-Taraftarlar-KonustuVolkanı ağlatan taraftarlar konuştu…
Trabzonsporlu oyuncu Volkan ޞen’e küfür ettikleri iddiası ile nezarete atılan taraftarlar suçlamaları kabul etmedi.
Kesinlikle küfür etmediklerini anımsatan taraftarlardan ismet Bekar, “Niye küfür ediyorsun? Niye adam gibi top oynamıyorsun? Taraftar ile senin ne işin var?” diyerek Volkan’a tepki gösterdiklerini belirt ti.

Trabzonspor’un dün akşam Çaykur Rizespor ile oynadığı ve 2 –1 kazandığı lig maçının 43. dakikasında Volkan [r] ޞen’e küfür ederek futbolcunun sahayı ağlayarak terk etmesine sebe p olduğu iddia edilen iki kardeş taraftar Tayfun ve ismet Bekar, suçlamaları kabul etmediler.

Dün gece nezarete atılan ve ifade vermelerinin arkasından da serbest bırakılan taraftarlardan Tayfun Bekar, DHA’ya açıklamalarda tespit edil-di. Volkan ޞen’in sadece ortaya koyduğu futbola tepki gösterdiklerini ifade eden Bekar, ” Yediğimiz golden sonra yer aldı ğımuz tribüne en yakın olan oyuncu Volkan ޞen’di. Gol yenilen pozisyona da oldukça çok uzaktı. Bunun için tepki göstermek rica ettik. ‘Güzel futbol oyna’ gibi birşeyler belirt tim. Volkan’da dönerek Trabzonspor Takımı taraftarlarına küfretti. Ondan sonra taraftar arasında tartışma yaşandı. Volkan ağlayarak sahayı terk etti, bizi de poli s ekibi ekipleri alıp karakola götürdü” diye konuş-tu.

“TARAFTARLARDAN TEPKi GÖRMEDiK”

Tayfun Bekar, bordo mavili ekibe seneler-dir her fırsatta destek verdiklerini vurgulayarak, “Bu takımın taraftarı ve hayranı şeklinde böyle bir olay ile anılmak beni oldukça çok üzdü. hiçbir şekilde ve hiçbir şekilde küfür etmedim. ޞu an içerisinde yer aldı ğımuz durum anlatılabilir gibi değil. Karakolda sanki suçluymuş gibi bulunmak beni oldukça çok üzdü. hadi se sonrası ertesi gün kalktığımda misafirin bana tepki vereceğini düşünüyordum, tedirgindim. Ama böyle bir şey olmadı. Sokaktaki insanlar, ‘Allah senden razı olsun. Volkan’ın dışarı çıkmasına sebe p oldun, onun yerine girenler takıma 3 puanı getirdi’ diye konuş-tuler. Kötü söz söyleyecek bir insan değilim. Eğer öyle bir şey olsa dahi gereğini yaparak çiçeğimle gidip özür dilemesini de bilirim” diye konuş-tu.

iSMET BEKAR: “HAYATIMIZDA iLK KEZ KARAKOL YÜZÜ GÖRDÜK”

Taraftarlardan ismet Bekar da bugüne kadar gittikleri maçlarda hiçbir gerginlik yaşamadıklarını belirterek, şöyle söyledi:

“Yıllardır kombinemizle takımımızı desteklemek için tribündeki yerimizi alıyoruz. Maça vardığımız da hiçbir zaman gerginlik yaratmadık. Volkan’ın o anda taraftara dönüp tepki vermesini hoş bulmadık. Volkan ޞen’e, ‘Niye küfür ediyorsun? Niye adam gibi top oynamıyorsun? Taraftar ile senin ne işin var?’ gibi tepkiler verdik. Daha sonra da bizi yanlış anlayan bir grup taraftar bize doğru yöneldi. Orada da taraftarları yatıştırmaya çalıştık, özür diledik. yaşamımızda ilk kez karakol yüzü gördük. Ama mutluyuz, çünkü takım 3 puanı aldı. Eğer bir yanlışımız varsa yine de bütü n Trabzon ili toplumuve Trabzonspor Takımı taraftarından özür diliyoruz. Gerekirse tesislere çiçeğimizle gidip bütü n futbolculardan ve başkanımızdan özür dileriz.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz