Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Volkan Demirel Fenerbahçe Galatasaray`dan Her Zaman Üstün
Volkan Demirel Fenerbahçe Galatasaray`dan Her Zaman Üstün

Volkan Demirel, Antalya kampında tertiplediği basın toplantısında ezeli rakipleri Galatasaray dan üstün olduklarını belirt ti.Volkan Demirel son yıllarda ne pskikolojik olarak ne de başka bir manada düşüşe geçmediklerini belirterek; “Hiçbir Fenerbahçeli’nin böyle düşündüğünü zannetmiyorum. Karşı takım psikolojik üstünlük kurduK diyebilir. Ama ben hiçbir zaman altta kaldık demiyoruz. 10-11 senedir ben buradayım. Eğer üstünlük diyorlarsa ben […]

Volkan-Demirel-Fenerbahce-Galatasaraydan-Her-Zaman-UstunVolkan Demirel, Antalya kampında tertiplediği basın toplantısında ezeli rakipleri Galatasaray dan üstün olduklarını belirt ti.Volkan Demirel son yıllarda ne pskikolojik olarak ne de başka bir manada düşüşe geçmediklerini belirterek; “Hiçbir Fenerbahçeli’nin böyle düşündüğünü zannetmiyorum. Karşı takım psikolojik üstünlük kurduK diyebilir. Ama ben hiçbir zaman altta kaldık demiyoruz. 10-11 senedir ben buradayım. Eğer üstünlük diyorlarsa ben bir şey demiyorum.[r]. Fenerbahçe’nin futbolcusuyum. Bana Fenerbahçe taraftarından oldukça çok G.Saray taraftarından mesaj geliyor. Fenerbahçe birini getiriyor, o konuşuluyor, birini alamıyor o konuşuluyor, biri gidiyor o konuşuluyor. Fenerbahçe yere vuruyor o konuşuluyor yukarı çıkıyor o konuşuluyor. Demek ki Fenerbahçe daha üstün. Yükseklerde fırtınalar oldukça çok olur, ben buna bağlıyorum. Demek ki biz üstünüz.” diye konuş tu.
“3 HEDEFE DE ULAŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
“Gerçekten inandığımız ve beklediğimiz; yarıştığımız her kulvarda mutlu sona doğru yaklaşabilmek. 3 kulvarda yarışıyoruz bu sene, işimiz daha zor. 2 sezon evve l tek kulvarda yarışıyorduk, sadece şampiyonluğa odaklanmıştık ve elde etmiştik. Bu sezon 3 hedefe de ulaşmak için elimizden geleni gayreti gösterecektir. İnanmadan kendine güvenmeden bunları gerçekleştiremezsiniz. tüm takım arkadaşlarım üzerine ne düşen gereklisa yapacak, taşın altına elini sokacak. Şampiyon olduğumuda en oldukça çok biz olyuncular mutlu olacağız. Kendimizi,camiamızı ve taraftarlarımızı mutlu etmek adına yapacağımıza dair söz veriyoruz. Takım olarak her şeyin farkındayız. Taraftarımızın da diye konuş tuği artık eylem zamanıdır. İlk maçtan sonra bu eylemi gerçekleştireceğiz. 3 kulvarda da alabildiğimiz i almak için çabalayacağız. Biz elimizden geldiği kadar 3 kupaya da sıkı sıkı sarılacağız.Eminim ki sezon sonu camiamızdaki herkes mutlu olacaktır.”
“HEDEFİMİZ HER MAÇI KAZANMAK”
“17’de 16 gibi ekstra bir durum olmuştu. Hedefimiz her maçı kazanmak, kazanmak olmalı ki şampiyonluğa ulaşalım. Hedefimiz şampiyonluk için ne gereklisa onu yapmak, şampiyon olmak için takım arkadaşlarım ve ben elimizden gelen ne gereklisa yapacağız. İlk yarıda deplasmanda istenen puanları alamadık. oldukça çok fazla puan yitirdik. Geçmişi fazla kurcalamak Fenerbahçe’yi geriye götürür. Geçmişi bir tarafa bırakıp yeni bir dönem yeni bir sayfa açmaya çalışıyoruz. Başaracak güçte olduğumuzu biliyoruz. Geçmişte bunun örneklerini gördük. Kadroya girip girmemenin dert olduğu değil sadece Fenerbahçe’nin kazanması düşüncesinde. Başaramazsak herkes birbiriyle sezon sonu hesaplaşır. Ama bu dönem hesaplaşma zamanı değil birlik ve birlikt elik, destek zamanı. Köstek zamanı değil destek olma zamanı. Takım arkadaşlarım bu desteği aldığı zaman bunun karşılığını vereceğiz.
“PUAN FARKI KAPANIR”
“Eskiden daha yüksek puan farklarını kapattık. Şimdi bakıldığı zaman puan farkı daha az. Fikstür olarak daha avantajlı olarak gözüküyoruz. Bizim birinci işimiz Fenerbahçe. Fenerbahçe’nin geçmişte neler yaptığını bizler oldukça çok iyi bildiğimiz için daha iyi önümüzü görüyoruz. Hem düşüncelerimizi hem aklımızdaki sahaya eylem olarak dökersek iki yı l önceki başarıyı elde edeceğimizi düşünüyoruM”
“HEDEGİM FUTBOLU FENERBAHÇE’DE BIRAKMAK, SÖZLEŞMEMİN BİTMESİ ÖNEMLİ DEĞİL, SEZON SONUNDA KONUŞURUZ”
“Kariyer planım benim Fenrebahçe. Fenerbahçe’de futbolu bırakmak istediğimi her yerde söylüyorum. Sözleşmemin bitmesi benim için önemli değil. Önemli olan önümüzdeki 5 ay içindeki elimizden geleni gayreti gösterelim ondan sonra sözleşme konuşalım.”
“ALEX’İN GİDİŞİ VE KOCAMAN’IN İSTİFASI BİZİ OLUMSUZ ETKİLEDİ”
“Hem Alex’in gidişi hem hocamız Aykut Kocaman’ın istifası nedeniyle takım etkilendi. Saha içinde saha dışında zor onlar yaşadık. Ama geçen yı l de oldukça çok zor durumlardan geçtik. İşimize dört elle sarılıp şampiyonluğu son haftaya kadar kovalayıp yarım puanla şampiyonlugu yitirdik. Bu yı l de bazı takım arkadaşlarımız takımdan ayrıldı. Biz de bunu istemezdik. İsterdik ki hep birlikt e olalım hep birlikt e devam edelim. Bazı kararlar alınıyor, biz de olyuncular olarak buna uymak zorundayız.”
“HOCAMIZIN ARKASINDA DURDUK, ÇÜNKÜ BAŞKA BİRİNİN GELMESİNİN FAYDASI OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORDUK”
“Hocamız istifa etti Karabük maçından sonra. Biz de olyuncular olarak toplandık. Hiçbir yerde görülmemiş ve duyulmamıştır. Hocamızın devam etmesi gerektiğini diye konuş tuk. Bunu da şundan yaptık. Zor bir dönemden geçiyorduk. Burada hocamızın bizi bırakması başka birinin gelmesinin pek faydası olacağını düşünmüyorduk. Yarıdan alacak, bazı şeyleri yeni den yapmaya çalışacak. Hocamızı oldukça çok iyi tanıyoruz hocamızı oldukça çok iyi biliyoruz. Bizi bırakmasının yanlış olaçağını diye konuş tuk. Başarırsak hep birlikt e başaracağız. Alınan skorlar bizim yüzümüzden olduğunu sahadaki performansı gösteren futbolcudur. Karabük maçında o maçı kazanmak için hiçbir yey yapmadık. Bu yüzden de hocamızın arkasında durduk diyebilirim.”
“KARABÜK MAÇINDA KAZANMAK ADINA HİÇBİR ŞEY YAPMADIK, BAZI ARKADAŞLARIMIZIN TATİLE ÇIKALIM DÜŞÜNCESİ OLABİLİR”
“O gün Karabük maçı son haftaydı. Bazı arkadaşlarımızda tatile çıkalım düşüncesi olabilir. Bazıları kafasında ikinci yarı daha iyi başlayabilir düşüncesi olabilir. O gün açıkçası kazanmak adına hiçbir şey yapmadık. Taraftarın tepkisini de hak ettik. Aynı duruma düşmeyeceğimiz. Biz takım arkadaşlarımızla konuştuk bir daha tekrarlanmayacağına dair birbirimize söz verdik.”
“İLK YARIDA SAKATLIĞIM NEDENİYLE HATALI GOLLER YEDİM”
“İlk yarı toplara hamle yapmakta zorluk çekiyordum. Şu an sakatlığımdan dolayı herhangi bir sıkın tı yok. Kayseri maçında başlayan ligin son maçına kadar oynanan maçlarda yediğim gollerde hatam vardı. Ama ayrı zamanda üst adale yırtığım vardı. Açıkçası hamlelerimde, performansında memnuniyetsizlik ben de yaşadım. İkinçi yarıda performansımın daha da üstüne koyarak Fenerbahçe’ye daha faydalı olacağını düşünüyorum.”
DHA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz