Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Vizyonda Bu Hafta 26 Temmuz
  • Ana Sayfa » Haber
  • 28 Temmuz 2013 - 12:08:20
Vizyonda Bu Hafta 26 Temmuz

“The Wolverine”, “Karanlık Cinayetler”, “Sanal Hayatlar”, “Süper 2.r”, “Aşkın 10 Kuralı”, “Son Konser”, “Camille Claudel, 1915” adlı 1’i yerli, toplam 7 TV film vizyona girdi.The Wolverine Bu hafta vizyona giren TV filmler arasında yerini alan Amerikan yapımı “The Wolverine”in yönetmenliğini James Mangold üstleniyor. Aksiyon, fantastik, macera türünde olan fimin oyuncuları arasında, Hugh Jackman, Famke Janssen, […]

Vizyonda-Bu-Hafta-26-Temmuz“The Wolverine”, “Karanlık Cinayetler”, “Sanal Hayatlar”, “Süper 2.r”, “Aşkın 10 Kuralı”, “Son Konser”, “Camille Claudel, 1915” adlı 1’i yerli, toplam 7 TV film vizyona girdi.
The Wolverine

Bu hafta vizyona giren TV filmler arasında yerini alan Amerikan yapımı “The Wolverine”in yönetmenliğini James Mangold üstleniyor.

Aksiyon, fantastik, macera türünde olan fimin oyuncuları arasında, Hugh Jackman, Famke Janssen, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova, Rila Fukushima bulunuyor.

Senaryosunu Christopher [r] McQuarrie ve Mark Bomback’ın yazdığı TV filmde, Wolverine’in bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişmesi anlatılıyor.

Filmde izleyiciler, Wolverine’in yaşamında ilk defa fiziksel ve duygusal zorlamalara karşı bu kadar kırılgan bir halde, sadece samuray kılıçlarına karşı değil, bununnla birlikte kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşmasını izleyebilecek.

Karanlık Cinayetler

Amerikan yapımı gerilim-polisiye türündeki “Karanlık Cinayetler”in yönetmen koltuğunda Scott Walker oturuyor.

Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris’in izleyici karşısına geçtiği TV film, 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 se-ne hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor.

Filmin özeti ise şu şekilde:

“Emekliliğine haftalar kalmış dedektif Jack Halcombe son iki sene-de 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. faka t ortada tek sağlam püf noktas ı yoktur.

Anca k bir gün Cindy adlı genç bir kız arkasında iz bırakmayan katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışmaktadır. Katil ise Cindy’nin peşindedir. Katili yakalamak için her türlü tehlikeyi göze alan Jack, kendini zamana karşı bir yarışın içerisinde bulur.”

Sanal Hayatlar

Bu hafta izleyicisiyle buluşan TV filmlerden biri de “Sanal Hayatlar”.

Amerikan yapımı dram ve gerilim türündeki TV filmin yönetmenliğini Henry Alex Rubin üstleniyor.

Filmde Paula Patton, Alexander Skarsgard, Jason Bateman, Max Thieriot, Colin Ford izleyici karşısına geçiyor.

Filmde modern iletişimin yeni adı olan internet bütü n köşeli halleri ile masaya yatırılırken, hepsi birbirrinden deği-şik bir grup insanın yaşamı üzerinde yaptığı benzer etki vurgulanıyor.

Süper 2.r

Komedi türünde olan “Süper 2.r”in yönetmeni ve senaristi Kerem Sarı.

Gülnihal Demir, Volkan Baş, Zafer Kaya, Nihat Kapız ve Ece Yentür’ün oynadığı TV filmin konusu ise şu şekilde:

“Tarih öncesinde bir dönemde yaşayan Seikilos, intihar etmeye karar verir ve bunun öncesinde Mısır’dan çağırdığı ustalara kendisini ve öldürdüğü aşkı Euterpe’yi mumyalatmaya karar verir.

Aradan geçen binlerce yılın arkasından Ege Bölgesi’nde yaşamakta olan bir çoban, mezarı kazara açtığında Seikilos beklenmedik bir şekilde canlanır.

Gözlerini açtığında ebedi aşkını mezarında bulamayan Seikilos onu aramaya başlar. Bu sırada yolu Mustafa ve Hatice ile kesiştiğinde ilginç bir macera başlar.”

Aşkın 10 Kuralı

italyan yapımı “Aşkın 10 Kuralı” adlı TV filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Cristiano Bortone üstleniyor.

Giulio Berruti, Cinzia Mascoli, Piero Cardano, Pietro Masotti, Trio Medusa’nın oynadığı TV filmde, bir kozmetik cerrahı olan Renato’nun, kadınları baştan çıkarma konusunda oldukça başarılı olması mesele ediliyor.

Üniversite öğrencisi olan oğlu Marco’nun ise tam zıttı kişiliki canlandırdığı TV filmde, Marco’nun, Stefania adlı güzel bir genç kadına aşık olduğunda, babası Renato’nun işi devralması izlenecek.

Son Konser

Yönetmenliğini Yaron Zilberman’ın üstlendiği “Son Konser”de, Christopher Walken, Philip Seymour Hoffman, Catherine Keener, Mark Ivanir ve Wallace Shawn oynuyor.

Film, 25 yıldır birlik-te çalmış bir yaylı çalgılar dörtlüsünün hikayesini anlatıyor.

Grubun dengesinin, içlerinden bir şahsıın Parkinson hastalığına yakalanıp emekli olması ile bozulmasının ele alındığı TV filmde, gruba genç bir müzisyenin katılması ve kemancının solo bir kariyer sürme ısrarı, grupta ego yarışı ile birlik-te pek oldukça çok hadisenin olması anlatılıyor.

Camille Claudel, 1915

Fransız yapımı “Camille Claudel, 1915” biyografi ve dram türünde.

Filmin yönetmenliğini Bruno Dumont üstlenirken, oyuncular arasında Juliette Binoche, Jean-Luc Vincent, Emmanuel Kauffman, Marion Keller, Armelle Leroy Rolland bulunuyor.

Film özeti ise şu şekilde:

“Sevgilisi Auguste Rodin tarafından terk edilen Camille, yaşadığı çaresizlikle umutsuzluğa sürüklenmiş, hatta yaptığı heykelleri parçalamaya başlamıştır. hali gitgide kötüleşen Camille ailesi tarafından Fransa’nın güneyindeki Avignon’da bir akıl hastanesine gönderilir.

Anca k ailesi onun heykel yaparak hayata tutunduğunun farkında değildir. 30 se-ne kapalı olan kaldığı hastanede hem sanattan uzak kalmış hem de deği-şik olduğu için toplum tarafından dışlanmanın çaresizliğini yaşamıştır.

Bir yandan da doktorları sağlıklı olduğuna ikna etmeye çalışmakta ve hastanedeki “gerçek” hastalar ile baş etmeye çalışmaktadır. Erkek kardeşi Paul’un ona umut verecek ziyaretini beklemek kapalı olan kaldığı bu hastanede tek dayanağı olmuştur.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz