Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Vizyonda 8 Yeni Film
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:57:40
Vizyonda 8 Yeni Film

Vizyonda 8 yeni film…Bu hafta 8 yabancı TV film izleyicileri ile buluşuyor.Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler ޞehri Yönetmenliğini Harald Zwart’ın üstlendiği, senaryosunu Cassandra Clare, I. Marlene King, Jessica Postigo gibi adların kaleme aldığı TV filmin başrolünde Jonathan Rhys Meyers ve Lena Headey yer alıyor. FiLM ÖZETi On beş yaşındaki Clary Fray, New York’ta Pandemonium [r] Kulüp’e doğru […]

Vizyonda-8-Yeni-FilmVizyonda 8 yeni film…
Bu hafta 8 yabancı TV film izleyicileri ile buluşuyor.
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler ޞehri

Yönetmenliğini Harald Zwart’ın üstlendiği, senaryosunu Cassandra Clare, I. Marlene King, Jessica Postigo gibi adların kaleme aldığı TV filmin başrolünde Jonathan Rhys Meyers ve Lena Headey yer alıyor.

FiLM ÖZETi

On beş yaşındaki Clary Fray, New York’ta Pandemonium [r] Kulüp’e doğru yola çıktığında bir cinayete tanıklık edeceği hiç aklına gelmezdi. Hele ki, bu cinayetin daha ev-vel hiç görmediği acayip silahlara malik tuhaf dövmeli üç genç tarafından işleneceğini hayatta düşünemezdi! Clary, polisi arayabileceğini biliyOrdu ili Anca k ceset bir anda ortadan yok olunca ve canileri Clary’den başka kimse göremediği için hali açıklamak pek kolay olmayacaktı! Clary’nin onları görebilmesine oldukça çok şaşıran katiller kendilerini Gölgeavcıları şeklinde tanıtacaktı. Yani, dünyayı şeytanlardan arındırmaya ant içmiş gizli bir kabile!

One Direction: This Is Us

Morgan Spurlock’un yönettiği TV filmin oyuncu kadrosunda Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson yer alıyor.

FiLM ÖZETi

Grubun beş üyesinin hikayelerini de anlatan, 3D formatında, yarı belgesel, yarı konser TV filmi şeklinde hazırlanıyor. TV filmde grup üyelerinin tümünün, ingiltere’de tertiplenen X-Factor yarışmasına katılmalarının ardından, Simon Cowell tarafından nasıl bir araya getirildikleri, aileleri ile olan ilişkileri, hayalleri ve hız-la ulaştıkları şöhretin nasıl bir his olduğu gözler önüne serilecek. TV film, biraz da ONE DIRECTION’ın sadık hayranlarına yazılmış bir aşk mektubu niteliğini de taşıyacak. Morgan ve yapım ekibi, dünya turuna çıkmak üzere olan grubu takip ederek, yol boyunca hikayelerini görüntüleyecekler.

Yem

Aksiyon, gerilim ve korku türündeki TV filmin oyuncu kadrosunda Xavier Samuel, Julian McMahon, Phoebe Tonkin, Sharni Vinson, Alice Parkinson yer alıyor.

FiLM ÖZETi

Depremin sarsıcı etkilerinden Tsunami hakkında enteresan bir senaryoya malik olan ‘Bait 3D’ Avustralya yapımı. 3 boyutlu şeklinde çekilen TV film, bir grup insanın Tsunami sonrasında sular altında kalan bir markette mahsur kalmalarını ve okyanus suları ile birlik-te gelen davetsiz misafirler ile olan mücadelelerini anlatıyor. Kaplan köpekbalığı türündeki vahşi hayvanlar ve bir grup soyguncu markette kısılı kalan ahaliye zor anlar yaşatıyor.

Daire 1303

Yönetmenliğini Daniel Fridell’in üstlendiği, senaryosunu Jim Steele ve Michele Taverna’nın kaleme aldığı TV filmin oyuncu kadrosunda Mischa Barton, Rebecca De Mornay, Corey Sevier, Julianne Michelle, Jessica Malka yer alıyor.

FiLM ÖZETi

Güzel bir ev buldunuz ve yerleşiyorsunuz. Sonra bir gün evinizde garip sesler, garip cisimler görüyorsunuz. işte korku dakikalar bundan sonra başlıyor. 1303 no’lu dairenin karanlık geçmişiyle yüzleşme vakti. Bu evden tek kurtuluş yolunuz evin trajik hikayesini çözmeniz.

Korku Seansı

Yönetmen koltuğunda James Wan’ın oturduğu korku ve gerilim türündeki TV filmin oyuncu kadrosunda Vera Farmiga, Patrick Wilson, Mackenzie Foy, Joey King, Lili Taylor yer alıyor.

FiLM ÖZETi

Ülkemizde ‘Korku Seansı’ adı ile Eylül ayında sinemaya gelmesi planlanan ‘The Conjuring’in son afişi de yayımlandı.Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Korku Seansı / The Conjuring”, paranormal olay ilerı araştıran Ed ve Lorraine Warren’ın nasıl dünyaca meşhur olduklarının korkutucu hikayesini anlatıyor; olay iler Ed ve Lorraine’in, karanlık bir varlık tarafından hayatları alt üst edilen bir ailenin çiflik evine çağırılmaları ile başlıyor. ޞeytani bir varlıkla yüzleşmeye zorlandıklarında, Warrenlar, kendilerini hayatlarının en korkunç vakasının içerisinde buluyorlar.

Direniş Günlerinde Aşk

Dram türündeki TV filmin yönetmenliğini Olivier Assayas üstlenirken, oyuncu kadrosunda Dolores Chaplin, André Marcon, Lola Creton, Martin Loizillon, Johnny Flynn yer alıyor.

FiLM ÖZETi

1968 Mayıs’ı, etkilerini günden güne ivmelenen bir güçle sürdürmektedir. Dönemin özgürlükçü ve aktivist gençliği hayallerini gerçekleştirme hedefiyle ilerlerken, uzakta olan ‘devrim’ anbean yaklaşmaktadır. Gilles, Christine ve Alain arasındaki ilişki de dönemin ruhu ile bununnla birlikte şeklinde ilerler. Devrime gitmiş olan yolun heyecanı ve telaşını yaşayan üç genç, bu süreçte yaşadıklarını sanat üzerinden dışa vurmaya çalışır. Üçü arasında yaşanan aşk üçgeni de dönemin kendisi kadar karışık ve zorludur.

Kapalı Devre

Yönetmenliğini John Crowley’in üstlendiği, senaryosunu Steven Knight’ın yazdığı TV filmin oyuncu kadrosunda Eric Bana, Rebecca Hall, Jim Broadbent, Ciaran Hinds, Barbora Bobulova yer alıyor.

FiLM ÖZETi

Bir saba h saatlerin de Londra’da olan patlama sonrasında sadece bir terörist sağ kalmayı başarır. Terörist Farroukh Erdogan patlamanın hemen arkasından yakalanır ve hapse atılır. Kendisine en ağır cezanın verilebilmesi için araştırmalar ve hazırlıklar başlamıştır. Teröristi yargılamak için, hükümetin elinde gizli bir kanıt vardır. faka t bundan ne Farroukh Erdogan ne de avukatları haberdardır.

Cinayet Tezi

Arjantin-ispanya ortak yapımı gerilim türündeki TV filmin yönetmenliğini Hernan Goldfrid üstlenirken, oyuncu kadrosunda Alberto Ammann, Ricardo Darín, Calu Rivero, Arturo Puig, Fabián Arenillas yer alıyor.

FiLM ÖZETi

Roberto Bermudez bir hukuk fakültesinde profesörlük yapan eski bir ceza avukatıdır. Bir gün ders verdiği fakültenin önünde bir cinayet işlenir. Katil, Roberto’yu bu tehlikeli oyuna çekmek istercesine birtakım izler ve ipuçları bırakmıştır. Roberto, cinayet sonucu kendisiyle sürekli teorik tartışmalar yapan zeki öğrencisi Gonzalo’dan şüphelenmeye başlar. Roberto’nun bu cinayet tezini çözmek ve katili yenide n birisini öldürmeden durdurmak için oldukça çok az vakti vardır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz