Vahide Perçin Kimdir
Gönderen: admin Tarih: 5 Eki, 2015 At 04:12 PM | Kategorisi : Haber, Magazin | 0 Yorum

Vahide-Percin-KimdirVahide Perçinin ekran kuralları…

Bugün’den Okan Işık’ın haberine göre 3 se-ne ev-vel yakalandığı kanser hastalığından şifa bulan Vahide Perçin, yoğun çalışma vakitlerinden dolayı sıcak bakmadığı televizyon dizi setlerine geri döndü.

Dizide kendi koyduğu çalışma şartları ile yer alacağını ifade eden oyuncu, kontratına olmazsa olmaz kurallar koydu. Perçin’in şartları ise şu şekilde:
Reklam Alanı
Saç makyaj dahil sette toplam 10 saat kalacak. Haftada 2 gün izin yapacak. Set yemeklerinde kendisine özel bir beslenme programı olacak.

BÖLÜM BAޞI 60 BiN LiRA KAZANACAK

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


En son harika Yüzyıl’da Hürrem Sultan’ı canlandıran Vahide Perçin, 1,5 se-ne aradan sonra ‘Göç Zamanı’ adlı televizyon diziyle sevenlerinin karşısına çıkacak. oyuncu, kendi ailesinin yaşamından izler de taşıyan tasarımde Talat Bulut’la başrolü paylaşacak. En oldukça çok kazanan kadın oyuncular arasında yer alan Perçin, bölüm başı 60 bin lira kazanacak. Usta oyuncu sinema TV filmlerinden ise 150 bin lira istiyor.

7 se-ne SONRA YENiDEN

Talat Bulut ile Vahide Gördüm, 2007 – 2008 yıllarında Annem televizyon dizisinde birlik-te oynamıştı. iki usta oyuncu 7 se-ne sonra yine Veli Çelik’in yöneteceği televizyon dizide buluşuyor.
Haberin Alındığı Kaynak»www.sacitaslan.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>